Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Agáta Hanychová chodí s kopií Jakuba Prachaře: Tvrdá slova o exmanželovi

Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
+ Další 4 fotografie
Nešlo si nepovšimnout toho, že nový přítel Agáty Hanychové (35) Adam Raiter (32), potetovaný a svalnatý truhlář, kterým se chlubí teprve odnedávna, jako by vizuálně patřil do rodiny Jakuba Prachaře (37). Jak na to influncerka zareagovala a jaký poslala vzkaz svému ex?

Agáta Hanychová si vybírá stejné typy mužů

Když jsme se Agáty zeptali, jestli si sama všimla, že si vybírá stejné typy mužů, jako byl Jakub, ani nehnula brvou.

„Když má někdo rád čokoládovou zmrzlinu, pak se jí přejí a udělá se mu zle, tak si ji časem stejně koupí znova,“ řekla Agáta Hanychová (35) eXtra.cz lakonicky a s jasným vzkazem k exmanželovi.

Není to poprvé, kdy se Agáta do svého bývalého muže navezla. Naposledy to bylo v souvislosti s finančním vyrovnáním.

„Jiné ženy na rozvodu vydělávají, já evidentně ne. Holky, když si budete někoho brát, udělejte si předmanželskou smlouvu. Neberte si č*ráky!” běsnila před pár týdny Hanychová.

Rozvedená od loňska, finanční vypořádání ale neskončilo. Aby mohla Jakuba vyplatit z půlky společného domu na okraji Prahy, prodala dokonce její matka Veronika Žilková chalupu v Orlických horách. Ani šest milionů ale prý nestačilo.

Už není Prachařová

Jakub Prachař (37) už se zjevně přejedl, ale zmrzlina s jen lehce odlišnou příchutí ho nahradila. „Tihle zarostlí blonďáci se mi vždycky líbili,“ přiznává Agáta, která už také byla na matrice se žádostí o změnu příjmení z Prachařová zpět na Hanychová.

„Mohla jsem si klidně nechat udělat změnu na Fialová, i to by prý šlo. A jestli si po příští svatbě nechám dívčí příjmení? Nevím, jak vás mohlo vůbec napadnout, že bych se ještě někdy vdávala,“ diví se.

„Paradoxní je, že když jsem byla Prachařová, všude jsem automaticky představovala jako Hanychová. A teď, co jsem Hanychová, zase všem říkám, že jsem Prachařová. Osm let nošení toho příjmení se na mně zkrátka podepsalo,“ krčí rameny influencerka.

Cestování

S novým klukem Adamem Raiterem se teď chystá objet Česko. „Koupili jsme obytňák, Adam ho bude přestavovat. Už teď se chystám na to, že budu poprvé spát v autě. V téhle době to bude jediná možnost cestování po Česku, takže už se těším. Budeme jezdit i s dětmi a vznikne určitě i nějaký pořad,“ dodala Agáta Hanychová.

Související články

Další články