Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Agáta Hanychová čeká třetí dítě s třetím otcem: Proč to nevyšlo s Prachařem a Dopitou

Agáta Hanychová je těhotná.
Zdroj: profimedia / Renata Bušková / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
vztahy

Je to oficiální. Agáta Hanychová (37) čeká dítě se svým poměrně stále novým partnerem Jaromírem Soukupem (53), a tak bude modelka zřejmě teprve na začátku těhotenství. Se Soukupem žije čtyři měsíce. Známá modelka neměla v lásce příliš štěstí, avšak ze dvou vztahů má dvě krásné děti. Jak se říká, do třetice všeho dobrého a nejen Agátiny fanynky věří, že mediální magnát jí bude konečně pravou láskou a životním partnerem. Co stálo za koncem vztahů s Jakubem Prachařem (39) a Miroslavem Dopitou? Jaké má Agáta vztahy s otci svých dětí dnes, zjišťovala redakce eXtra.cz.

Redakce eXtra.cz přišla jako první s informací, že je Agáta Hanychová těhotná. Radostné informace měl dle našich zdrojů roznášet sám Jaromír Soukup, který se na dalšího potomka zajisté velmi těší.

"Jarda se už chlubí kamarádům, že jeho Agáta je těhotná. Je to ale teprve hrozně čerstvá zpráva, nicméně jsou z toho oba šťastní," prozradily minulý týden redakci eXtra.cz dva na sobě nezávislé zdroje.

Oficiální vyjádření a prolomení spekulací Agáta dala až deníku Blesk. "Jsem těhotná," uvedla Hanychová krátce s tím, že více nechce svůj stav komentovat.

Tři děti, tři tátové

Agáta Hanychová je již dvojnásobnou maminkou. Syna Kryšpína má s Miroslavem Dopitou a dceru Miu s Jakubem Prachařem.

Hanychová se stala poprvé maminkou ve svých šestadvaceti letech. Tehdy byla ve vztahu s hráčem amerického fotbalu Miroslavem Dopitou, se kterým byla zasnoubená. Zásnuby si dle svých slov dokonce vynutila.

"Bez prstýnku nebudu rodit," řekla tehdy pro deník Blesk. Avšak ani zásnubní prstýnek nezaručil, že pár nepůjde od sebe. Nejdříve házela vinu na Miroslava, nakonec ale otočila. "Mirek za nic nemůže," řekla se slovy, že za rozchodem stála ona. "Já. Nechtěla jsem to tak, ale bohužel."

Vztah s Jakubem Prachařem byl plný turbulencí

Už tehdy se navíc spekulovalo o tom, že má Agáta pletky s hercem a moderátorem Jakubem Prachařem, což se nakonec potvrdilo. Pár pak se zásnubami ani svatbou příliš nečekal. Vzali se hned další rok 20. dubna 2013.

13. září 2017 se jim narodila dcera Mia. Jejich manželství bylo plné turbulencí, za dobu svého trvání prošlo hned několika těžkými krizemi. První vypukla v roce 2015, kdy místo za kamarádkou odletěla do Ameriky za hokejistou Jiřím Tlustým, což tehdy sám Jakub Prachař potvrdil do telefonu našemu redaktorovi.

Podruhé se vztah otřásal v základech, když fotograf Dereck Hard veřejně prohlásil, že spolu měli milenecký poměr, o čemž jsme informovali. Podle Derecka mu Agáta slíbila, že Prachaře opustí. Dokonce se spekulovalo, zda není otcem Mii. Jenže pak se o údajném románku dozvěděl i Prachař, který mu dle Dereckových slov zavolal s prosbou, ať Agátu nechá být, dokonce mělo dojít i k výhrůžkám. Vztahové krize se na soužití páru velmi podepsaly, a tak šli herec a modelka od sebe.

A jak Agáta vychází s otci svých dětí dnes? Zdá se, že s Miroslavem Dopitou má podstatně lepší vztahy než s Jakubem Prachařem. Hodně dlouho trvalo, než našli jakoukoli společnou řeč.

"Trvalo to fakt dlouho. Je to třeba půl roku zpátky, co se to zlomilo. Teď, když ho vidím, k němu necítím vůbec nic a mám to vyřešený. Chtělo to čas, muselo to přebolet," svěřila se nedávno pro časopis Exkluziv, kde promluvila i o náročném rozdělování majetku.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy