Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Agáta Hanychová běsní kvůli Prachařovi: Nenechala na něm nit suchou

Agáta Hanychová běsní kvůli Prachařovi: Nenechala na něm nit suchou
Zdroj: se souhlasem A. Hanychové
+ Další fotografie
složité vztahy

Herec Jakub Prachař (37), nachytaný, když se líbal s kolegyní Sarou Sandevou (24), tím dopálil i svou exmanželku Agátu Hanychovou (36). Na Jakubovi nenechala nit suchou!

Jakub Prachař na party stanice TV Prima přestal skrývat svou náklonnost k herečce z nového seriálu Dvojka na zabití Saře Sandevě a před zraky veřejnosti ji vášnivě líbal. A to přesto, že mladá herečka předtím pro média tvrdila, že je stále single.

„Ano, jsem sama, ale nechci důvody rozchodu rozebírat,“ odpovídala podle deníku Blesk Sandeva na to, proč už podruhé krachl její vztah s fotbalistou Václavem Černým (23). Inkriminované fotky z party pak pořádně namíchly Prachařovu exmanželku Agátu Hanychovou, a to kvůli jejich společné dceři.

„Takže on si vyzvedne naši dceru, hodí ji na krk chůvě a jde si na párty?!" spustila viditelně rozzuřená Agáta. „To mohla Mia zůstat doma a on se v klidu někde ocucávat!“ dodala matka Jakubovy dcery. „Musela ji hlídat chůva, protože babička Dana Batulková byla na té akci taky,“ uvedla Agáta věci na pravou míru.

Sama Agáta nyní prochází dalším ze svých mnoha rozchodů poté, co ukončila vztah s podnikatelem Janem Loskotem. ​Lásku s ním přitom modelka, influencerka a matka dvou dětí, z nichž každé má s jiným otcem, přiznala teprve v červnu. Pár dvojice tvořila necelých pět měsíců...Související články

Další články