Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Agáta Hanychová apeluje na veřejnost: Tady jsou její covidové rady

Zdroj: Showpix.cz
+ Další 4 fotografie
koronavirus
Agáta Hanychová (35) se vyjádřila k aktuální epidemiologické situaci v Česku. Na sociálních sítích nabádá své fanoušky k tomu, aby dodržovali nová opatření. Ta jsou podle ní strašná, ale je to potřeba. Pozastavila se pak i nad chováním jiných slavných matek.

Nová opatření související s nemocí covid-19 se dotýkají nás všech, výjimkou není ani Agáta Hanychová. Ta předpokládá, že takový vývin situace očekávali snad všichni. Opatření nikterak nekritizuje, ba naopak si myslí, že jsou potřeba. Svým fanouškům udělila několik covidových rad.

Koronavirus není legrace a podle Agáty je čas začít používat zdravý rozum. „Tak asi jsme to tak nějak všichni tušili, že to nastane. Ano, je to strašný, ale je to potřeba. A dodržujme to, prosím. Není potřeba si dělat zásoby či chodit pro jeden rohlík. Zkusme začít používat zdravý rozum a čím dřív, tím to snad vše brzo skončí,“ napsala modelka.

Podotkla, že obzvláště slavné matky by si měly vážit zdraví svého a své rodiny. „Hroucení se některých VIP matek tady na Instagramu, nejspíš kvůli tomu, že nemůžou jít na řasy. Bože. Ti, které to ještě nepostihlo, můžou být rádi, že budou doma, v klidu a společně,“ vysvětlila.

Snažte se být doma

Agáta nezapomněla ani na ty, kterých se nákaza covidem-19 už dotkla, ani na ty, kteří nakaženým pomáhají. „Ti, kteří to zrovna překonávají, těm ať je co nejdřív lépe. A těm všem, kteří dělají dvanáctihodinové služby, děkujem. Noste roušku, když musíte někam, ale snažme se být doma. Je to těžké, ale aspoň máme čas se zamyslet. To není nikdy špatné,“ doplnila.

Související články

Další články