Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Zlatý důl Ornelly a Agáty. Klábosením o holčičích problémech a drbáním si přijdou měsíčně skoro na půl milionu

Agáta Hanychová a Ornella Koktová
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
NÁRŮST

Na co sáhnou, to se jim daří. Mimořádný úspěch reality show Survivor, v níž pobývala Ornella Koktová (31), a neuvěřitelný životní příběh Agáty Hanychové (38) oběma ženám díky společnému vysílání na placené platformě vydělávají čím dál větší peníze. Momentálně to podle zjištění eXtra.cz dělá 391 a půl tisíce pro každou měsíčně. Za jeden jediný poslední týden si přitom navíc polepšily každá o 75 tisíc korun. A to zdaleka nejsou na vrcholu.

Agáta Hanychová a Ornella Koktová: Vydělávají ranec

Vývoj úspěchu jejich pořadu na HeroHero s názvem Agáta a Ornella je až neuvěřitelný. Když před soutěží Survivor začínal, měly influencerka Agáta Hanychová a podnikatelka Ornella Koktová sotva pár stovek sledujících.

A pak to už jen rostlo.

Od února do začátku dubna nasbíraly ženy dohromady již slušných 3,2 tisíce předplatitelek. Když Agáta slíbila odtajnit v pořadu zásadní informaci, za následujících 24 hodin přišlo dalších 900 zájemkyň. Pátého dubna už jich bylo 4,6 a do 11. 4. přibylo dalších 1 100 předplatných (celkem 5 712 do uzávěrky tohoto článku). Jen během psaní tohoto textu přibylo dalších pár zájemkyň.


Čísla ještě porostou

Zdá se, že to je teprve začátek, a je otázka, kde až se finální číslo může zastavit. Předplatné stojí šest eur, platforma si bere deset procent. Zbytek jde Agátě s Ornellou. „Dělíme se půl na půl,“ potvrdila eXtra.cz Koktová. Obě samozřejmě z výše uvedených cifer musí odvést daň z příjmu a pojištění.

I tak jde ale za takový bezbolestný občasný pokec o fantastické cifry. Jsou to zkrátka holky šikovné!

Doporučené video: Jak Ornella opouštěla Survivor:


Tajemství úspěchu

Podle všeho především divačky baví to, že s oběma ženami jako by pomyslně seděly v obýváku a klábosily na přeskáčku o všem možném. Jako by šlo o typickou holčičí drbárnu.

„Na nic si nehrají a jsou přirozené, normální. Klidně ukážou i své nedostatky a neznalosti, je s nimi sranda,“ sdělila eXtra.cz Lenka, jedna z divaček dvojice. Tak uvidíme, jak dlouho jim úspěch vydrží…

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy