Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Agáta dojemně pečuje o vážně zraněného Soukupa: Ten poslal vzkaz z nemocnice

+ Dalších 6 fotografií

Jaromír Soukup (53) si vyjel na kole, skončilo to těžkým úrazem. Zlomil si ruku stylem, že musel podstoupit operaci. Jeho těhotná partnerka Agáta Hanychová (37), se kterou se tak nějak ve špitálu vystřídali, o něj i ve svém stavu dojemně pečuje a nenechala ho napospas nemocniční stravě. Osádrovaný mediální magnát také poslal z lůžka vzkaz fanouškům.

Nastávající maminka Agáta Hanychová se v rozhovoru pro eXtra.cz svěřila, že si její partner Jaromír Soukup pořídil při jízdě na kole ošklivou zlomeninu. "Jaromír je teď asi hodinu po operaci ruky, takže já teď jedu za ním do nemocnice," prozradila nám v úterý večer o čerstvém zranění svého partnera. "Měl teď celkem komplikovanou operaci ruky, přetrhané vazy a opravdu ošklivou zlomeninu, takže jsme si vystřídali nemocnice a pokoje a teď se budu zase starat já o něj," dodala Agáta.

Narážela tak na fakt, že stejně jako teď Jaromír skončila před necelým měsícem na kapačkách v nemocnici ona sama. "Moje tělo to nějak přestalo zvládat a začala jsem krvácet, to je asi tak vše, co bych k tomu řekla. Je to na dobré cestě, akorát musím víc odpočívat. Asi je to věkem. Doktoři řekli, že to necháme na přírodě, takže se budu modlit, aby to dobře dopadlo, a budu ležet," svěřila se tehdy Agáta na Instagramu. Naštěstí vše dobře dopadlo a Aguš byla brzy propuštěna do domácí péče.

Prohodili si role

A právě tehdy se Jaromír projevil jako opravdový chlap do nepohody - nakoupil, nasadil zástěru a navařil jídel, že by tím nakrmil tábor orientačních běžců. "Vaření pro smečku, alespoň na dva dny. Šla jsem to jen zkontrolovat, já ležím," okomentovala partnerovo řádění v kuchyni Agáta.

Teď si role prohodili. Agáta nám v rozhovoru řekla, že se právě chystá za Jaromírem do nemocnice, kam mu vezla večeři, načež na Instagramu ohlásila, že dnes bude propuštěn do domácího ošetřování. A zatímco moderování s rukou v gypsu asi nebude problém, s vařením to patrně bude obtížnější a nastoupit zřejmě bude muset Agáta.

Své zranění už Soukup ukázal i na sociálních sítích, kde zveřejnil fotografii své ruky v sádře. "Moc děkuji za desítky zpráv a za podporu. Lékaři v Motole jsou fantastičtí. A sestřičky samozřejmě také. Všichni jste na mě hodní a já vám děkuji," napsal ke snímku z nemocničního lůžka.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy