Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Agáta dál ztrapňuje samu sebe! Jak řeší modřinami poseté, povislé tělo?

Agáta dál řeší své modřiny.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 27 fotografií
Modelka (no, modelka...) Agáta Prachařová (32) dál bojuje s kritikou, která se na ni snesla, když v otřesné formě šla módní přehlídku. Agáta neví, jak se s kritikou vyrovnat. Zda bude lepší bojovat za své jméno, nebo dělat mrtvého brouka.

Lidí, kteří se posmívají rozteklé Agátě Prachařové, přibývá. Smějí se jí kamarádky i zcela cizí lidé. Prý vypadá jako sražený puding. Další zase říkají, že tak odporné modřiny snad ještě neviděli.

Agátě se kvůli nepovedené přehlídce vysmála účastnice Robinsonova ostrova Nika Doné. Přisadil si i bývalý přítel Lucie Borhyové Alan Babický. Totálně se jí vysmála Simona Krainová a do nebohé Agáty si kopla i řada holek, které Aguš považovala za kámošky.

Agáta navíc neví, co má dělat. Zda bude lepší kritiku přejít a dělat, že se nic nestalo, nebo zda bude lepší kopat kolem sebe ve snaze očistit své jméno.

Prachařová proto na svém Instagramu vystavila koláž, že i další modelky jsou na tom s postavou špatně, a to ani nemají potomky. Jenže tahle obrana se jí nepovedla. Když se vám něco nepovede, tak je lidsky nízké začít vykřikovat, že se to nepovedlo i další.

Agáta tedy šla a koláž zase smazala. Nejen že neunesla kritiku za své povislé tělo, které parametry na přehlídku nemá. Agáta ani neunesla, že lidé kritizují její koláž. Aguš ale máme rádi a věříme, že tyto špatné dny brzy přejdou a ona bude zase ve formě.

Související články

Další články