Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Agáta dál šije do Soukupa. Nadával mé právničce, až se zhroutila, tvrdí. Lež, zuří Jaromír

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Zdroj: Pavel Dvořák / eXtra.cz, Se souhlasem Agáty Hanychové a Ornelly Koktové / koláž: eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
spor

Agáta Hanychová se opět pustila do otce své dcery Jaromíra Soukupa. Ten měl podle jejích slov během soudního jednání ohledně péče o malou Rozárku nadávat její právničce. „Nadával i mé právničce, která se zhroutila, takže jsem měla jinou,“  řekla Hanychová Ornelle Koktové v jejich společném podcastu. Soukup tato obvinění odmítá.

Spor Agáty Hanychové a jejího bývalého partnera Jaromíra Soukupa má další pokračování. Tentokrát Agáta obvinila otce své dcery Rozárky, že během soudu ohledně péče o holčičku vulgárně napadal její právničku.

Jaromír mi nadával u soudu. Řekl mi třeba kun*o,“ uvedla Agáta Ornelle Koktové v rámci jejich podcastu Agáta a Ornella. „Nadával i mé právničce, která se zhroutila, takže jsem měla jinou,“ dodala.

Jaromír Soukup se brání

Sám Soukup však veškerá obvinění odmítá. „Soudní proces, průběh jednání u soudu a jeho důstojnost je daná zákonem. Soudce v případě porušení zasáhne, například udělí pokutu. V krajním případě je pohrdání soudem trestným činem a hrozí trest odnětí svobody,“ řekl Soukup Expresu.

„Advokáta protistrany je zcela vyloučeno ponižovat nebo urážet či deptat v průběhu soudního jednání. Soudce by zasáhl. Navíc by to pro toho, kdo by tak činil, bylo krajně netaktické. Já s tou právničkou vůbec nemluvil. Jak je známo, přišel jsem pozdě, abych se vyhnul Dopitovi a věčným fotkám s ním. Takže jsem ani neměl jak ji zhroutit. Je to lež,“ pokračoval Soukup.

„V tomto konkrétním případě soudní jednání probíhalo tak, jak jsem popsal, a tu Bučkovou (právnička Hanychové, pozn. red.), jsem viděl poprvé a naposledy u soudu. Pak ji vyměnila za Šafránkovou. Ani jedné se u soudu nevedlo dobře, předpokládám, že paní Dopitová nebyla příliš spokojená,“ dodal.

Agáta řešila spiknutí právníků

Není to první problém s advokáty, který musí Agáta řešit. Naposledy ve svém podcastu pro změnu zmínila, že její expartneři Soukup s Jakubem Prachařem se pomocí právníků spikli proti ní. "Oni se semkli ještě proti mně, což jsem se dozvěděla u soudu, kdy advokátka Jaromíra přiznala, že jejich advokáti mezi sebou udělali pakt," řekla Agáta, která u soudu chtěla vybojovat víc peněz pro své děti a mít normální střídavou péči.

Nakonec si však mohla influencerka konečně oddechnout. Podle informací, které získala redakce eXtra.cz přímo v soudní síni, bude Agátě umožněno vycestovat s Rozárkou do zahraničí a alimenty byly pro Soukupa vyměřeny ve stejné výši, jako na svou dceru, další Agátino dítě, platí Prachař.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy