Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Agáta čeká holčičku! Je to vidět na unaveném obličeji!

Agáta určitě čeká holku, takhle totiž nikdy nevypadala… Ani
v těhotenství, kdy čekala Kryšpína.
+ Dalších 33 fotografií
Doma prožívá šílenou manželskou krizi a na place se vystavuje ve svatebních šatech, jako by se nechumelilo. Pod nimi se už výrazně kulatí těhotenské bříško a zvětšená prsa do nich skoro nebylo možné narvat. Proč se Agáta takto převlékla?

Do svatebních šatů se Agáta Prachařová (31) oblékla jen kvůli natáčení videoklipu pro skupinu The Tap Tap. Tchyni jí ve videoklipu hrála naštěstí jen Dáda Patrasová (60), která ji svojí žížalou Julií neumlátila, jak by to jinak udělala opravdová tchyně Dana Batulková.

Co ale všechny šokovalo, nebyly laciné svatební šaty, které měla Agáta na sobě. Bohužel, tentokrát šokovala svým hrozným zjevem! Jsme si tedy skoro jisti, že Agáta určitě čeká holčičku. Jak se všeobecně ví, holčičky ubírají na kráse a ta u Agáty klesla doslova rapidně!

Takhle nehezky modelka nevypadala ani v době, kdy byla těhotná se synem Kryšpínem. Tehdy doslova zářila a moc jí to slušelo. Dnes má obličej samou vrásku a její výraz je naprosto strhaný… Skoro nám to přijde, že se za chvilku Agáta skamarádí se svojí věčnou rivalkou Simonou Krainovou (44), aby jí zařídila nějaké zkrášlující procedury zdarma na klinice, kterou propaguje již mnoho let. Možná by jí to pomohlo…

Mohlo by vás zajímat

Další články