Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Agáta bourala v centru a jako rukojmí si vzala pražský Újezd: Tramvaje stály skoro až do Brna!

Zdroj: Dopravní podnik Vedl. m. Brna
Budoucí bývalá modelka a zasloužilá matka s divnou matkou Agáta Prachařová (již brzy opět Hanychová) zastavila provoz na pražském Újezdě.

Přestože je ústavně zakotveno, že je-li u dopravní nehody česká modelka, práce vyšetřovatele dopravní policie prakticky končí, dnes dopoledne bylo na Praze 5 v křižovatce ulic Vítězná a Újezd všechno jinak.

"Normálně stojím a zezadu nedobrzdí tramvaj, její chyba," sdělila eXtra.cz nekompromisně budoucí slečna Hanychová, která má škodu na vozidle v hodnotě několika desítek tisíc korun kvůli rozbitému světlu, nárazníku a poškozené karoserii. Je zjevné, že to Aguš před tramvají takzvaně "zahamtla", ale na to má jako řidička svaté právo.

Jako správná modelka by měla ještě "utrpět šok", ale ten čekal spíše na řidičku kolejové atrakce, když zjistila, do koho to nabourala.

"Nadšení" museli být i cestující, během deseti minut se utvořila tramvajová kolona až na druhý konec Mostu legií u Národního divadla, takže to bylo přesně tak, jak to má modelka ráda. Tedy pořádně velké.

Související články

Další články