Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Agáta baví lidi: Udělala si legraci ze svých prsou a přidala letitou zkušenost mnoha maminek

Agáta si užívá s Mirkem na dovolené v Albánii.
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
Předchozí Další
+ Dalších 13 fotografií
ňadra

Agáta Hanychová opět ukázala, že si ze sebe dokáže udělat legraci. Na svém Instagramu si utahovala ze svých ňader, která označila za povislá. Po třech dětech se tomu prý člověk nemá divit. Opět pobavila své holčičky, které ji prostě zbožňují. A přisadila moudro o mateřství.

Agáta Hanychová pobavila své fanynky. Influencerka si momentálně užívá dovolenou v Albánii, kde si ze sebe udělala legraci. Tentokrát se vtip týkal jejího poprsí, které označila za povislé.


"Sice dlouhý, ale moje," napsala k fotce na sociálních sítích, kde je v plavkách a detail je právě na její dekolt. Je pravda, že krásná brunetka se plastikám či různým kosmetickým úpravám vyhýbá jako čert kříži. Její "holčičky" ji za to obdivují. Jako trojnásobná maminka vypadá skvěle.

Na svém Instagramu se také pochlubila štíhlou postavou. Snímek prý nafotila její dcera Mia. Sledující měli v komentářích hned, co řešit. "Krásná," komentují lidé. "Jste jako párátko," píší další.

Doporučené video: Rozhovor s Agátou Hanychovou a Mirkem Dopitou:


Nejstarší z dětí Agáty Hanychové je Kryšpín, kterého má s Miroslavem Dopitou. Dceru Miu porodila herci Jakubu Prachařovi a tu nejmenší Rozárku má s podnikatelem Jaromírem Soukupem. S tím se rozešla minulý rok po společné dovolené, kterou touto dobou trávili ve španělské Marbelle, jak jsme již informovali. Agáta jako trojnásobná maminka sdílela také zkušenost nejedné ženy. K fotce Rozárčiny lahvičky připsala: "U třetího dítěte už se jen opláchne v moři."

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy