Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Agáta a Jaromír v roce 2023: Konflikty jeden za druhým, karty řekly, jak to mezi nimi skončí

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová ve studiu show Agáta Jaromíra Soukupa.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Další 3 fotografie
věštba

Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) se sice v roce 2023 mají dočkat společného potomka, jinak jejich vztah bude připomínat jízdu na horské dráze. Vyplývá to z výkladu karet, který pro eXtra.cz exkluzivně udělala vědma Barbara Kočková. "Čekají je silné konflikty. Pro jejich vztah to fatální nebude. Zatím,“ sdělila nám.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Rok 2023 plný problémů

Influencerka Agáta Hanychová zhruba od poloviny roku randí s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Do vztahu i mediální spolupráce skočili po hlavě, vyrobili si potomka a několik pořadů na TV Barrandov.

Jejich budoucí společné fungování má být ale problematické.

Karty mi ukazují, že u nich do sebe budou hodně narážet ega. Teď tam mezi nimi ještě funguje zamilovanost, jeho navíc přitahuje, jaká ona je, i povahově. Potřebuje ženu s tak silnými energiemi. Oběma se jim vlastně zdá, že se potřebují navzájem, jeden druhého,“ vyčetla z náznaků budoucnosti vyhledávaná vědma, kartářka a majitelka věštírny Barbara Kočková.

„Ona je hodně sledovaná, jemu zase pozornost médií dělá dobře. Ale nakonec budou mít silné konflikty. Rok 2023 pro ně ještě fatální nebude. Problémy by měly nastat až v trochu vzdálenější budoucnosti,“ uzavřela.

Barbara Kočková: Kolik let spolu vydrží

Přestože výklady se vyvíjí na základě působení lidí mezi sebou, už koncem září výklad pro tuto dvojici dopadl podobně.

„Je a bude to vášnivý vztah plný emocí. Může mezi nimi už poměrně brzy dojít k pomyslnému rozchodu, ale zatím spolu zůstanou. Nemohu říci, že bych je viděla v dlouhodobém vztahu, ale nějaký rok to asi potrvá,“ sdělila tehdy eXtra.cz.

„Věkový rozdíl a rozdílnost povah do vztahu vnášejí někdy adrenalin, což je sice štve, ale zároveň je to k sobě velmi přitahuje. Pro Agátu je na jejím partnerovi nejatraktivnější jeho osobnost,“ vysvětlovala Kočková, která má za sebou už spoustu úspěšných předpovědí. V roce 2021 například pro eXtra.cz správně z karet poznala odstavení Andreje Babiše od vlády.

Panovačná a dominantní?

„Karty naznačují, že Agáta bude panovačná, dominantní, bude se Jaromírovi snažit diktovat, co dělat a co ne. Ani si to neuvědomuje, ale chce, aby muž splňoval její vzorce chování, akorát nyní na sebe narazily dvě autority. On to bude dlouho tolerovat, protože ta láska mezi nimi je opravdu velká. A to z obou stran. Ale stejně to ve finále dopadne špatně, protože to sice bude překousávat, nakonec to ovšem nedá,“ tvrdí vědma.

„Zaslepení láskou řešení tohohle problému oddálí, jenže i sám Jaromír Soukup má nějaké vzorce chování, svůj život si dlouhodobě řídí sám, takže to bude pro něj nepřekročitelné. Přitom karty mi ukazují, že kdyby se potkali před dvaceti lety, měli by naději, že by jim vztah mohl vyjít. Nyní už bohužel ne. Ani jeden se tomu druhému nedokáže dlouhodobě podřídit,“ vyčetla Kočková z karet. „Obě jsou to obrovsky složité osobnosti. Přála bych jim, aby jim to vyšlo, ale bohužel karty hovoří jasně,“ sdělila kartářka k páru.

Budoucnost se dá ovlivnit

„Budoucnost každého z nás je v jeho rukou, karty ji neurčují. Jen naznačují, jakým směrem se může ubírat,“ popsala nám, jak fungují její výklady. Dvojice si tedy může vzít ponaučení z předpovědi karet a svou budoucnost přetvořit ve svůj prospěch. Může se tak klidně stát, že páreček překoná svá ega, podřídí se jeden druhému a zůstanou spolu až do smrti. Nebo taky ne. Je to jen na nich…

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy