Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Agáta a Jaromír slaví 1. výročí: Od seznámení v barrandovském studiu toho stihli hodně

Agáta a Jaromír a tradiční pusa pod třešní
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 13 fotografií
Výročí

Kdo by to řekl, že Agáta Hanychová a Jaromír Soukup oslaví první rok společného soužití. Dle toho, co vše prožili, to vypadá, jako kdyby spolu strávili deset let. Během jednoho roku stihli vyrazit na měsíční dovolenou, založit několik pořadů na Barandově či pořídit si miminko, které je už dva měsíce na světě. Dojemné video, včetně společných začátků, sdílela influencerka na svém Instagramu. 

Rok uplynul od doby, kdy se Agáta Hanychová poprvé setkala s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Poté, co vystoupila v jeho pořadu jako host, si začali dopisovat. A jeden z nejslavnějších vztahů českého šoubyznysu byl na světě.

Dovolená, pořad, miminko

Krátce po seznámení se dvojice rozhodla odjet na dlouhou dovolenou do španělské Marbelly, kde Jaromír vlastní vilu. Pak přišla záplava videí od Agáty, která točila za jízdy na skútru. Většinou se ani nepřidržovala, v jedné ruce měla cigaretu a v druhé buď mobil, nebo energetický nápoj. Do Marbelly je jezdila navštěvovat i rodina Hanychové, včetně dětí.

Po návratu do Česka modelka oznámila společný pořad s Jaromírem na jeho televizi TV Barrandov. Show nazvali Agáta Jaromíra Soukupa, zvali do něj slavné celebrity a probírali celkové dění v šoubyznysu. Moc dílů se neodvysílalo a pořad vyšuměl do ztracena. Konec Agáty Jaromíra Soukupa tehdy influencerka potvrdila eXtra.cz. „Agáta Jaromíra Soukupa končí. Od úterý začne show Holčičky, což bude holčičí show od pěti odpoledne. Bude se tam vařit a budou se řešit holčičí věci,“ řekla tenkrát o navazujícím projektu.

Ale asi největším překvapením pro fandy tohoto páru bylo, když Agáta oznámila, že s Jaromírem čeká miminko. Tenkrát to redakci eXtra, která skutečnost odhalila jako první, potvrdily dva na sobě nezávislé zdroje. „Jarda se už chlubí kamarádům, že jeho Agáta je těhotná. Je to ale teprve hrozně čerstvá zpráva, nicméně jsou z toho oba šťastní,“ uvedly. Už na obrazovkách v televizi si diváci začínali všímat většího bříška. Bývalá modelka šla s pravdou ven až v září, kdy informace o těhotenství potvrdila deníku Blesk.

No a letos v dubnu se jim narodila krásná zdravá holčička Rozárka. „Moje holky. Jsou úžasné a božské. Pan doktor Vlk a Nemocnice na Vinohradech jsou nejlepší,“ napsal před dvěma měsíci Soukup na svém instagramovém profilu. Dvojici to zatím stále bezproblémově klape. V neděli oslavili svůj první rok společného soužití, jak Agáta napsala na Instagramu. Včera před rokem jsme se poznali… dnes před rokem jsme si napsali. No netřeba slov,“ napsala k dojemnému sestřihu.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy