Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Agáta a Jakub: První fotky po černém pondělí! Budou honorář za kampaň dělit právníci, nebo ty dva rozdělí až smrt?

V letáčku to bude velká láska. Jak je to v reálu, možná aktuálně
nevědí ani oni dva.
Zdroj: CampDavid
+ Dalších 5 fotografií
Agáta výhledově zase Hanychová a její manžel nafotili tři dny po manželském armageddonu fotografie pro prestižní kampaň a rodinná pohoda z nich bez ironie sálá tak, že se pod billboardy budou spontánně milenci žádat o ruku.

Nebylo zbytí, kšeft volá, a tak se v posledních dnech krizí zkoušená Prachařovic rodinka postavila k focení velmi profesionálně, ač se šušká, že zadavatel preventivně přichystal každému vlastní šatnu + parkovací místo navíc pro advokáty obou ještě pořád manželů.

V reálu Agáta s Jakubem lepí krizi se ctí a prakticky od chvíle, kdy Jakub Prachař (31) zavěsil sluchátko po svém životním telefonátu do bulváru, nedělá pár nic jiného, než že se snaží navenek a zřejmě i v reálu slepit, co se dá.

„Jakuba miluju, pořídili jsme si psa a jsme šťastní,“ zopakovala nám včera Agáta (29), zatímco Prachař tradičně nekomunikuje do bulváru nikdy nic, ostatně vstupuje s ním do kontaktu jen jednou za deset let ve stavech extrémní nasranosti a v této dekádě už má vybráno, i když v manželství s Agátou bychom si, být jím, nechali radši číslo na Agátinu noční můru, bulvárního novináře Davida Zápala raději v mobilu s vykřičníkem a na třetím místě seznamu hned po mamince a mladém Soukupovi.

Celé focení pro přední módní značku bylo o to pikantnější, že součástí vizuálů byl i Agátin nemanželský synek Kryšpín, a nepořídit si ho doslova pár hodin před focením, jistě se zapojil i nový pejsek, kterého si manželé na znamení velké lásky koupili a nikdo nepochybuje o tom, že jej pár za patnáct let i společně pohřbí, narozdíl od svého před Bohem uzavřeného manželství, o kterém nikdo nepochybuje, že v dalších padesáti letech bude pilířem stability a vzorem pro celý český šoubyznys.

Související články

Další články