Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Afroameričan z Ulice promluvil: Rázná reakce na rasistický útok od diváků Novy!

+ Dalších 61 fotografií
XENOFOBIE
Jen co se ukázalo, že čokoládový Jared Bailey z New Yorku nastupuje do Ulice, někteří lidé se začali bouřit na sociálních sítích a hromovali, že si nenechají naočkovat tuhle „multi-kulti propagandu“. Došlo dokonce k mnoha nechutným rasistickým narážkám na jeho barvu pleti. Co lidem herec a hudebník vzkazuje?

Útoky na umělce s přezdívkou Piqi Miqi byly opravdu nechutné. Někteří fanoušci nováckého seriálu se bohužel ukázali v tom nejhorším světle.

Rasistické narážky na Jareda ale zvedly ze židle hvězdu SuperStar nebo prostořekou tanečnici.

Afroamerický hudebník, který se snaží vyhýbat negativním emocím, cítí obrovský vděk.

„Děkuji všem, kteří bojují proti rasismu, sexismu, xenofobii, homofobii a jakýmkoli jiným fóbiím a formám nenávisti, dokonce i těm jemnějším. Cítil jsem se chráněný těmi, kteří argumentovali rasistickým lidem, co o mně psali na internet strašné věci. Slibuji vám, že udělám to samé pro každého z vás, a děkuji vám!“ napsal si na Instagramu.

„Děkuji každému, kdo mě naučil lekci. Nejsem perfektní, takže děkuji za to, že jste promluvili a dali mi druhou šanci a pomohli mi vyrůst. Řekněte dnes na ulici někomu, koho neznáte, že vypadá stylově a má pěkný outfit. Složte neznámému člověku upřímný kompliment a přidejte úsměv – udělejme z Prahy a jakéhokoli místa místo, v kterém se můžeme cítit pohodlně!“ snaží se Jared Bailey šířit vlnu pozitivní energie.

Redakci eXtra.cz nedávno přiznal, že rasismus v Praze bohužel potkává na každém kroku

Mohlo by vás zajímat

Další články