Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Afroameričan z Ulice po útoku rasistických Čechů: ZLÉ LIDI potkávám v Praze každý den!

+ Dalších 27 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Jak jsme již informovali, méně inteligentní diváci Ulice se projevili, když sociální sítě TV Nova začali bombardovat nepokrytě rasistickými urážkami na adresu nové posily seriálu. Afroameričan Jared Bailey totiž hraje postavu přítele Anny Kadeřávkové (21) Victora. Jenže jiná barva pleti je xenofobním Čechům proti srsti, a tak ho sprostě urážejí. Web eXtra.cz nyní získal jeho vyjádření!

„A s Ulicí končíme,“ píše v komentářích třeba naštvaná divačka Jana, která proti jiným volila ještě hodně mírná slova. „Trapná euroafrickoslu­níčkářská propaganda. A nechte si ty kydy, že je to super, mít v Ulici černocha,“ zlobí se Simona, která za postavou Victora vidí něco, co tam zjevně není. „Negr, fakt supr,“ vyjádřila se zase rasistka Veronika. Podobných reakcí byly bohužel stovky.

Jestli někdo čekal, že mladík, který pochází ze Spojených Států, ale žije v Praze, začne alarmovat policii, ten by se mýlil.

„Bez obav. Soustředím se jen na pozitivní věci. Vím, že v České republice je i mnoho dobrých lidí. A to je pro mě nejdůležitější,“ napsal nám herec a hudebník, který vystupuje pod přezdívkou Piqi Miqi.

Rasismus v Praze

Člověk se až za své spoluobčany zastydí kvůli dalším slovům mladého umělce. Zeptali jsme se, zda se v Praze už s rasismem někdy setkal. Odpověď byla bohužel kladná.

„Každý den potkávám docela zlé lidi, člověk to vnímá. Ale většinou potkávám moc fajn lidi,“ dodal neustále optimisticky naladěný Jared Bailey, který si nesmysly a negativními lidmi zjevně nenechá zkazit dobrou náladu.

Snad se i ti pomalejší z Čechů časem naučí, že barva kůže nijak nesouvisí s kvalitami člověka a nechají si své předpotopní názory pro sebe…

Mohlo by vás zajímat

Další články