Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Afroameričan z Ulice po útoku rasistických Čechů: ZLÉ LIDI potkávám v Praze každý den!

Afroameričan z Ulice po útoku rasistických Čechů: ZLÉ LIDI potkávám v Praze každý den!
Zdroj: TV Nova, Instagram
+ Dalších 26 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Jak jsme již informovali, méně inteligentní diváci Ulice se projevili, když sociální sítě TV Nova začali bombardovat nepokrytě rasistickými urážkami na adresu nové posily seriálu. Afroameričan Jared Bailey totiž hraje postavu přítele Anny Kadeřávkové (21) Victora. Jenže jiná barva pleti je xenofobním Čechům proti srsti, a tak ho sprostě urážejí. Web eXtra.cz nyní získal jeho vyjádření!

„A s Ulicí končíme,“ píše v komentářích třeba naštvaná divačka Jana, která proti jiným volila ještě hodně mírná slova. „Trapná euroafrickosluníčkářská propaganda. A nechte si ty kydy, že je to super, mít v Ulici černocha,“ zlobí se Simona, která za postavou Victora vidí něco, co tam zjevně není. „Negr, fakt supr,“ vyjádřila se zase rasistka Veronika. Podobných reakcí byly bohužel stovky.

Jestli někdo čekal, že mladík, který pochází ze Spojených Států, ale žije v Praze, začne alarmovat policii, ten by se mýlil.

„Bez obav. Soustředím se jen na pozitivní věci. Vím, že v České republice je i mnoho dobrých lidí. A to je pro mě nejdůležitější,“ napsal nám herec a hudebník, který vystupuje pod přezdívkou Piqi Miqi

Rasismus v Praze

Člověk se až za své spoluobčany zastydí kvůli dalším slovům mladého umělce. Zeptali jsme se, zda se v Praze už s rasismem někdy setkal. Odpověď byla bohužel kladná.

„Každý den potkávám docela zlé lidi, člověk to vnímá. Ale většinou potkávám moc fajn lidi,“ dodal neustále optimisticky naladěný Jared Bailey, který si nesmysly a negativními lidmi zjevně nenechá zkazit dobrou náladu.

Snad se i ti pomalejší z Čechů časem naučí, že barva kůže nijak nesouvisí s kvalitami člověka a nechají si své předpotopní názory pro sebe…

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy