Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Afirmace: 5 kroků, jak utišit negativní hlasy v hlavě

Zdroj: pixabay
+ Další fotografie
To, o čem smýšlíte, utváří váš život. Myšlenky, které vám proudí hlavou jako zběsilé, se dají ukočírovat tak, abyste ty negativní začali umět ovládat. Jak však na to? Prvním krokem je si je uvědomit... Posléze vám přijdou vhod afirmace. Že nevíte, co to přesně znamená? Nevadí, začtěte se do následujících řádků.

Pokud chcete něco ve svém životě změnit, tak právě afirmace – což jsou pozitivně formulované věty – vám s tím pomohou. Vybrali jsme pro vás ty nejdůležitější, které vaše myšlenky nakopnou tím správným směrem. Jste připraveni?

  1. Zdraví. Ať vás zrovna trápí nějaká choroba, nebo jste zdraví jako rybička, opakujte si každé ráno před zrcadlem věty o zdraví. Jakékoliv vás napadnou ohledně vašeho zdraví. Samozřejmě v pozitivním duchu: Jsem zdravý. Mé tělo funguje v pořádku. Uzdravuji se. Jsem vděčný za celé své tělo.
  2. Práce. Na pracovišti se můžou objevit problémy jakéhokoliv charakteru, takže bude potřeba se zamyslet nad tím, co chcete v dosavadním životě změnit. Můžete třeba začít větou: Jsem v harmonii se svým pracovním prostředím.
  3. Láska. Nebudeme mluvit o lásce k druhému člověku, tu si tímto způsobem uvažování nezískáte. Budeme mluvit o sebelásce. Kdy jste si naposledy řekli, jak vám to sluší nebo že se máte opravdu rádi? Je načase to změnit a říkat si to. Nikdo jiný to za vás neudělá.
  4. Peníze. Každý chceme peníze a kdo říká, že ne, ten lže. Peníze jsou k dnešnímu životu prostě potřeba a pokud si chcete něco dopřát, potřebujete je.

    Opakujte si: Mám tolik peněz, kolik jen potřebuji. Peníze ke mně přichází z různých stran.

  5. Odpuštění. Odpustit není vůbec jednoduché, ať už sobě, nebo někomu, kdo vám hodně ublížil. Je to však jediná cesta, jak se zbavit veškeré negativní energie, která vás pohlcuje. Odpouštím všemu. Odpouštím své minulosti. Cokoli vás trápí, odpusťte.

Mohlo by vás zajímat

Další články