Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Afghánský uprchlík Marii (†19) znásilnil a hodil do řeky. Pak tvrdil, že je mu 17. Kolik vyfasoval?

Maria a její vrah Husajn K.
Zdroj: Facebook.com
V říjnu 2016 byla znásilněna a zavražděna devatenáctiletá Marie Ladenburger. Jejím vrahem je muž, který do země přišel jako uprchlík. Tvrdil, že pochází z Afghánistánu a je mu 17 let. Německý soud nad vrahem vynesl doživotní trest.

Marie Ladenburger byla znásilněna a zavražděna ve Freiburgu. Jejím vrahem je Afghánec Husajn K., který se vydával za nezletilého. Policie s ním dlouho zacházela jako s teenagerem. Lékaři ale později zjistili, že vrahovi je minimálně 21 let. Byl souzen jako dospělý.

Afghánský migrant přišel do Německa v roce 2016. Dívku napadl, když se vracela z večírku. Znásilnil ji a v bezvědomí ji odhodil do říčky Dreisam. Tam ji druhý den našla žena, která v okolí sportovala.

Husajn K. po dopadení tvrdil, že je mu 17 let. Nakonec byl díky zjištění skutečného věku lékaři souzen jako dospělý. Dostal doživotní trest. Verdikt soudu je zatím nepravomocný, všechny strany se mohou do týdne odvolat.

Husajn K. do Německa dorazil z Řecka. Tam měl za sebou kriminální delikt – napadl ženu a shodil ji z útesu. V Řecku byl odsouzen, ale v kriminále dlouho nepobyl. Z basy byl propuštěn na podmínku za dobré chování. Řecké úřady o muži nevydaly žádné varování. Ten se pak dostal do Německa, aniž by naši sousedi o jeho minulosti cokoliv věděli.

Související články

Další články