Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Afghánský imigrant pobodal v nemocnici těhotnou ženu: Její nenarozené dítě zemřelo

hrozivý útok
V pátek v podvečer se poblíž Frankfurtu nad Mohanem odehrál krvavý útok, jehož obětí se stala pětadvacetiletá těhotná Polka, kterou napadl stejně starý afghánský žadatel o azyl. Ačkoli se napadené snažili zdravotníci ze všech sil pomoci, její nenarozené dítě děsivý atak přímo v nemocnici nepřežilo. Muže obvinili z vraždy a na další postup čeká v policejní cele.

Afghánec podle všeho do městečka Bad Kreuznach přicestoval z nedalekého Biblisu, kde čekal na udělení azylu. Podle německých médií zatím není jasné, zda se oběť s útočníkem znala ani co bylo předmětem jejich hádky těsně před útokem. Pomoc po brutálním napadení ženě přivolala pacientka, která byla s dvojicí v době hádky na stejném pokoji.

Muž z nemocnice bezprostředně po útoku utekl, policisté jej však za krátký čas zadrželi na místním vlakovém nádraží, když se snažil z města ujet. Okamžitě jej převezli do vazby a vyslechl si obvinění z vraždy a těžkého ublížení na zdraví.

„Naše myšlenky patří oběti a její rodině. Doufáme, že se její stav bude zlepšovat a traumatický zážitek se jí podaří zpracovat,“ uvedla nemocnice v Bad Kreuznachu v prohlášení, které k události vydala.

Související články

Další články