Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Afghánec ji osahával, zlomila mu nos: Teď hrozí trest jí! Lidi stojí při ní a bouří se

Zdroj: pixabay
potíže s migranty
O tom, že krotit své choutky se vyplácí, se přesvědčil teprve dvacetiletý afghánský migrant. Ten si zpříjemňoval novoroční radovánky ve Vídni tím, že osahával přítomným ženám zadky. Nečekal ale, že se jedna z nich tvrdě ohradí. Jednadvacetiletá Švýcarka se otočila a drzému mladíkovi dala takovou ránu pěstí, že mu zlomila nos. Pro krvácejícího muže přijela záchranka.

Pro afghánského migranta si na náměstí Rathausplatz přijeli záchranáři a po ošetření byl obviněn ze sexuálního obtěžování. Drsná Švýcarka také bude mít co řešit, bylo na ni podáno trestní oznámení kvůli podezření z těžkého ublížení na zdraví.

Podle svědeckých výpovědí nebyla Švýcarka jedinou ženou, kterou migrant osahával. Jako jediná se však řídila svými instinkty a jakmile zjistila, že jí někdo sahá na zadek, otočila se a muže silně udeřila. Za ránu pěstí, kterou drzému Afghánci uštědřila, jí hrozí přinejhorším peněžitý trest.

Případ teď hýbe celým Rakouskem a na sociálních sítích se probírá, jak špatným signálem to je. Podle mnohých měla dívka naprosté právo se bránit a obviněn když už měl být dotyčný Afghánec.

Související články

Další články