Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Aféra české větve pašování heroinu: Okolí Terezy H. má jasno, kdo ji kryl!

Zdroj: geo.tv
+ Dalších 74 fotografií
Okolo Terezy H. (21), Češky, kterou možná čeká v Pákistánu neradostný osud kvůli pokusu o provezení devíti kilogramů heroinu, se vynořují další a další informace. Ta poslední dokonce do všeho zatahuje i jisté velvyslanectví.

Jak eXtra.cz již informovalo, Tereza H. rozhodně neměla být jediná, kdo z Češek drogy pašoval. A krátce po vydání našeho článku vyšlo najevo, že to již začaly prověřovat i tamní úřady.

Za pašování si děvčata měla říkat o slušný balík a mělo jich být fakt dost. Je ale zvláštní, že to mělo být až tak ve velkém a že to nikomu nepřišlo nápadné. Pokud je tedy někdo nekryl.

To ostatně tvrdí Terezin dlouholetý kamarád David Rajt. Je to sice slavoman, ale vazebně stíhanou dívku zná a možná si zprávy skutečně nevytahuje z paty.

„Kryla je prý nějaká ambasáda. Vždycky tam jen poslala podepsané papíry a oni jim vyřídili víza, takže se tam holky snadněji dostaly,“ tvrdí David, že jisté velvyslanectví s gangem spolupracovalo.

„Nakonec podle mě právě gang Terezu udal. Dohazovala mu holky, viděla jim do karet a chtěla čím dál víc peněz. Potřebovali se jí už zbavit,“ dodal Rajt.

Související články

Další články