Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Advokátka Slámová zvažuje trestní oznámení na obhájkyni Kramného

Zdroj: archiv
Jana Rejžková si ve čtvrtek pustila pusu na špacír a nešetřila nesmysly. Podle ní mohla dokonce vraždit Monika. Toto tvrzení maximálně pobouřilo advokátku Kláru Long Slámovou, která zastupuje pozůstalé. Jak na tohle prohlášení reagovala?

Přesto, že Rejžková připustila, že vraždit nemohla třetí osoba, přišla s novou myšlenkou. Vraždit mohla zesnulá Monika. Tímto výrokem tak jednoznačně obhájkyně Kramného svalila veškerou vinu právě na zavražděnou manželku. Toto prohlášení je ale naprosto absurdní.

Drsný vzkaz má pro Rejžkovou advokátka pozůstalých Klára Long Slámová. Rejžková si po rozhovoru koleduje o pořádný průšvih. To, co přesně Rejžková v rozhovoru pro televizi Prima řekla, se dočtete ZDE

Rejžková je současně připravená najít nové důkazy, které by jejího klienta zprostily viny Kvůli tomu, co k případu řekla, bude dost možná řešit i jiné problémy.

Klára Long Slámová byla tak vytočená, že Rejžkové vzkázala jediné:

"Uvedené tvrzení je z mého pohledu naprosto nehorázné a za hranicí zákona. S ohledem na závažnost slov obhajoby budou zváženy právní kroky," řekla ostře Klára Long Slámová pro Blesk.

Obviňování mrtvé oběti, která se nemůže bránit, je podle Slámové opravdu vrchol.

Související články

Další články