Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Adventní věnce slavných: Pochlubily se Hanychová, Burešová i Arichteva

Nejen Eva Burešová a Agáta si dali práci s adventním věncem.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 10 fotografií
Vánoce

První adventní neděli máme za sebou. Na každoroční zapálení svíček na věnci nezapomněly ani české celebrity. Jakou práci s tvořením adventního věnce si kdo dal a kdo na to zanevřel úplně? Svým výtvorem se na Instagramu pochlubila Agáta Hanychová, Veronika Arichteva, Eva Burešová, Hana Mašlíková, Ornella Koktová a spousta dalších. 

K Vánocům neodmyslitelně patří adventní věnec. Každá zapálená svíčka symbolizuje odpočítávání čtyř týdnů do Vánoc. Obvykle se vyskytuje v přírodní podobě, kdy kruh je vytvořen z jehličí a na něm čtyři svíce. Každou neděli se zapaluje další knot. Tuto tradici milují jak dospělí, tak i děti.

Hana Mašlíková

Každý rok si s věncem dají práci i naše české hvězdičky. Jednou z nich je například Hana Mašlíková, která se opravdu vyřádila. Její věnec je velmi bohatý, velký a nesmírně propracovaný. Největší radost však měl její syn Andreas, který je také u stolu vyfocen. Klobouk dolů.

Eva Burešová

Bronzová slavice Eva Burešová také na vánoční tradici nezapomněla. Oproti Hance má Eva trošku menší kruh, ale neméně hezký. Nechybí šišky ani jehličí. Svíce mají naoranžovělou barvu a dodávají tak věnci příjemný šmrnc.

Veronika Arichteva

Tak tady věnec působí hodně jednoduše. Kousek přírody na něm nenajdete, zato působí velice moderně a Veronice krásně doplňuje její speciální instagramovou zeď. Fanoušci jsou jejím nápaditým minimalismem nadšení. Někteří ho naopak nazývají železnou korunou. Něco na tom zřejmě bude.

Agáta Hanychová

Naše milovnice tradic Agáta Hanychová se pochlubila trošku syntetičtějším věncem. Zelená barva tu také chybí. Nicméně u fotky na Instagramu označila svou lásku, Jaromíra Soukupa. Je snad věnec od Jardy darovaný?

Na tradici nezanevřely ani Ornella Koktová, Lucie Borhyová, Andrea Pomeje nebo Karolína Mališová.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy