Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Advent podle horoskopu: Návod pro jednotlivá znamení, jak si ho opravdu užít

Jak bude vypadat první advent?
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
astro

Také se nestačíte divit, jak to uteklo? První adventní svíčku zapálíme na věnci už v neděl 28. 11. 2021. Podívejte se, co na toto období hvězdy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu připravily! Poradí také, jak si nadcházející období zaručeně užít a nepropadat chmurám.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Věnujte se o tomto adventu především své rodině a udělejte si doma pohodu. Upečte domácí cukroví a buďte s lidmi, které máte rádi. Nic víc po tomto náročném roce nepotřebujete, jen být s těmi, které milujete. V galerii najdete váš tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nechte chmury za sebou a soustřeďte se na nový rok. Neřešte už nic, co nemá žádnou šanci posunout vás dál. Nezadaní ještě potkají na jejich cestě zajímavou osobu, se kterou by advent mohl být zase o něco zajímavější. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Bude pro vás nejdůležitější trávit čas s těmi, které máte rádi. Nezapomeňte si koupit adventní kalendář a udělat pořádnou výzdobu! Výlety vám teď nic říkat nebudou, naopak budete hlavně doma. Tak ať to máte přesně podle svých představ. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vánoční čas si užijete hlavně se svým partnerem. Uvědomíte si, že na vztazích se musí pracovat, a budete trochu nostalgičtí. Přivedou vás k tomu i filmy, které v tomto období běží v televizi. V rodině si dejte pozor na konflikt, za každou věc se nevyplatí bít. V galerii najdete, co vás potěší.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nezapomeňte si doma udělat svařák, pustit krásný film a zachumlat se do teplé deky. Pohoda je totiž to, co vám v posledních týdnech chybí nejvíc. Vánoční čas je perfektní pro nápravu. Pokud pro vás byl tento rok jako na houpačce, na konci roku se vše uklidní. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Všichni kolem vás propadnou vánočnímu šílenství, vás se to však netýká. Dárky budete mít nakoupené už dlouho před Štědrým dnem a budete si užívat jen atmosféru, která je kolem vás. I tak kupujte letos jen to, na co skutečně máte. Žádné půjčky! V galerii najdete váš tip.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Potřebujete během adventu trochu rozjímat a zhodnotit, jaký byl pro vás tento rok. Vždy během vánočního období rekapitulujete. Dostanete obrovskou příležitost ještě napravit, co jste nestihli. Nezapomeňte ani na přítomný okamžik a užijte si atmosféru kolem vás. V galerii najdete, co vás čeká.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Advent se pro vás ponese v erotickém duchu! Romantika vánoční atmosféry a dlouhé večery vás zkrátka nenechají chladnými. Objevte všechny erotické hračky, na které po zbytek roku nebyl čas. Partner ocení, že porušíte zaběhnutý stereotyp. Co takhle santovský obleček? V galerii najdete, co vám udělá radost.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pro Váhy je tento advent nejlepší volbou, jak vyřešit staré křivdy a před koncem roku vyčistit stůl. Nezapomeňte na výzdobu a každý týden zapalte svíčku na věnci. Atmosféra je základ! Zrazovat by vás mohlo jindy pevné zdraví, pomohou vitamíny. V galerii najdete, co vás ještě během adventu čeká.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Během adventu vás budou naplňovat romantické procházky přírodou. Budete mít konečně čas si s partnerem popovídat a vyřešit, co vás trápí. Svařák a spousta cukroví je samozřejmostí! Nekárejte neustále ostatní za to, že nesplňují vaše představy. Náplní adventu je láska. V galerii najdete, na co se těšit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Víte, že tento rok vám mnoho dal, už se nepotřebujete za ničím hnát. Chcete si užívat jen lásku, pohodu a atmosféru Vánoc. S partnerem se konečně vše uklidní a bude čas i na nějakou tu romantiku! Užijte si to, příští rok přijdou hned na začátku velké změny. V galerii najdete váš adventní tip.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Advent je pro vás čas, kdy můžete zpomalit a užívat si úžasné vánoční atmosféry. Naplánujte si na každý týden speciální aktivitu, která vám toto období zase trochu zpestří. Nejlépe se budete cítit ve společnosti přátel a rodiny. Nekomplikujte si však tento nádherný čas tím, že se budete snažit ve všem o dokonalost. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Související články

Další články