Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Advent je tu: Hvězdy se chlubí věnci, pohádková Schneiderová i krásnou dcerou Sofií

Zdroj:
+ Dalších 13 fotografií
vánoce
Vánoce se blíží a nedělí 29. listopadu jsme vstoupili do adventního času. Svátečně naladěné celebrity si zdobí domovy a chlubí se adventními věnci, na kterých se o Železné neděli tradičně zapaluje první ze čtyř svíček. A někteří se pochlubili i dětmi.

Na Vánoce se těší každý, i naši slavní. Jakkoliv to budou asi v hodně věcech jiné svátky, než na jaké jsme tradičně zvyklí. Alespoň adventní věnec nám ale koronavirus nevzal. „Tak u nás už to začíná. Věnec hotov, pro ostatní členy rodiny také. Krásný den, my jdeme ven.,“ hlásila Alice Bendová

Jitka Schneiderová se zase spolu s věncem pochlubila čtrnáctiletou dcerou Sofií, která jako by jí z oka vypadla. „Neznám většího milovníka Vánoc než je Sofie. Adventní věnec s láskou vyrobený… rodinka pohromadě…1. adventní neděle přichází,“ napsala herečka.

„Sváteční čas vstoupil do našich domovů. Železná neděle je ve znamení prvního zapáleného ohýnku na našich adventních věncích. Přeji nám všem, ať vyčaruje klid, pohodu a rozjímání. A nejvíc si přeji, ať je zdraví rozseto stejně vydatně, jako jsou na jaře vysety lány obilí,“ napsal k fotce svého adventního věnce Honza Musil.

„Vánoce jsou za dveřmi, přeji vám všem krásný a pohodový adventní čas. Taky se tak těšíte?“ ptala se Sandra Pospíšilová.

„Přeji Vám všem krásnou první adventní neděli..,“ napsala Tereza Kostková.

„Tak přátelé, u nás už to vypadá, že se čeká na štědrovečerní večeři,“ smála se Pavlína Lubojatzky.

„Milí moji, vlastní inspirace. Tento rok mne hodně naučil,“ připojila komentář ke svému věnci Yvetta Blanarovičová.

Na adventní věnce celebrit se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články