Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Adriana z Ulice slaví narozeniny: Podívejte se, jak šel čas se Šárkou Vaculíkovou

Adriana z Ulice slaví narozeniny: Podívejte se, jak šel čas se Šárkou Vaculíkovou
Zdroj: archiv Šárka Vaculíková
+ Dalších 9 fotografií
Narozeniny
Herečka Šárka Vaculíková dnes oslavuje 33. narozeniny. Do povědomí diváků se dostala díky roli Adriany v nekonečném seriálu Ulice. Připomeňte si s námi, jak začala herecká kariéra Šárky Vaculíkové.

Šárku Vaculíkovou můžeme na televizních obrazovkách vídat už nějaký ten pátek. Rozhodně nejvíce zazářila v oblíbeném seriálu Ulice, který se vysílá už řadu let na televizi Nova. Tam se v roce 2005 představila v roli Adriany Peškové a mohli jsme ji tam vídávat ještě dlouhé roky poté.

K herectví měla blízko už od dětství a to možná díky tomu, že jejím strejdou je populární herec Lukáš Vaculík Šárka vystudovala Pražskou konzervatoř a krom Ulice zazářila například v pohádce Tajemná třináctka, kde byla obsazena do jedné z hlavních rolí.

Vaculíková se ale nevěnuje jen televizní produkci. Hodně často ji můžeme vídat na divadelních prknech. Od roku 2015 hrála v komediálním představení Milena má problém, které se hrálo v Divadle v Celetné. Text celé inscenace napsala sama Vaculíková a v divadelní hře i zpívala.

Později začala působila v Divadle na Vinohradech, kde ztvárnila například Lízu Doolitlovou v Pygmalionu nebo Rosalindu v představení Jak se vám líbí. Stále však hostuje v Divadle v Celetné a občas ji můžeme vidět i v Divadle Bolka Polívky v Brně. Podívejte se do fotogalerie, jak šel čas se Šárkou Vaculíkovou.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy