Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Adriana Sklenaříková slaví 50: Maminkou se stala až ve 46 letech

Adriana Sklenaříková
Zdroj: Profimedia / Showpix / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
výročí

Slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková slaví padesáté narozeniny. Krásku s českými kořeny označila Guinnesova kniha rekordů za modelku s nejdelšíma nohama. V osobním životě byla čtrnáct let manželkou francouzského fotbalisty Christiana Karembeu, manželství se ale potom rozpadlo. Prvního potomka - dcery Niny - se Adriana dočkala až ve svých 46 letech, a to po potratu i několika umělých oplodněních. Aktuálně žije se svým druhým manželem a otcem své dcery, obchodníkem Aramem Ohaniem v Monaku. Podívejte se, jak šel čas s topmodelkou, která slaví půlstoletí.

Slovenka Adriana Sklenaříková patří ke světovým modelingovým ikonám nejen díky své andělské tváři, ale zejména díky nohám, dlouhým 124 cm, které se v roce 1998 zapsaly i do Guinessovy knihy rekordů

Sekla s medicínou a dala se na modeling

Adriana se narodila do česko-slovenské rodiny, po maturitě se vydala ve stopách své maminky a v Praze začala studovat medicínu. Ve třetím ročníku ale studia zanechala a rozhodla se plně vydat za kariérou modelky, konkrétně odjela do Francie, kde její hvězda stoupala rychle vzhůru. Byla tváří světových módních domů.

Ve Francii se poznala i se svým prvním manželem, bývalým francouzským fotbalovým reprezentanem Christianem Karembeu, za kterého se ve svých devatenácti letech provdala. V roce 2011 však oznámili rozchod a rozvedli se o rok později.

Maminkou se stala ve 46 letech

Maminkou toužila být Adriana vždy, z prvního vztahu se však miminka nedočkala, štěstí přišlo až v jejím druhém manželství s obchodníkem Aramem Ohaniem, za kterého se provdala v roce 2014. Vysněné holčičky se nakonec přece jen dočkala. Po potratu a umělých oplodněních přivítala na světě dceru Ninu. V rozhovoru pro magazín Dnes dokonce prozradila, že těhotná by mohla být neustále.

"Já bych byla nejradši, aby moje těhotenství trvalo pořád. Moje obtíže nejsou nic proti tomu pocitu štěstí, jaký mám z toho, že v sobě nosím zdravé dítě. To je něco tak úžasného, že to pořád vnímám jako zázrak. Jsem posledních devět měsíců strašně spokojená a klidná. Až mám skoro pocit, že nechci jít rodit, je mi líto o stav těhotenství přijít. Říkám si, že to už nikdy nezažiju a dítě už se mi do břicha nevrátí. Jsem v tom stavu hluboce šťastná," řekla ještě před porodem.

Aktuálně žije Adriana s manželem Aramem a dcerou Ninou v Monaku. Na Slovensko se občas vrací za svou rodinou.

V galerii se podívejte, jak šel čas s topmodelkou Adrianou Sklenaříkovou, která slaví 50. narozeniny.

Související články

Další články