Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Adolfeen si bere na paškál Karlose Vémolu. Vyzývá ho na zápas tisíciletí!

NEČUM NA MĚ SHOW: Adolfeen si bere na paškál Karlose Vémolu
Zdroj: Se souhlasem TV Prima / Koláž eXtra.cz
TELEVIZE

Televize Prima COOL nově vysílá NEČUM NA MĚ SHOW, diskuzní pořad slavného plyšového delfína a jeho představitele DJ Roxstara. V pondělí ve 20:55 nekorektní maňásek vyzpovídá úspěšného bijce Karlose „Terminátora“ Vémolu a influencerku Nikol Moravcovou a před hosty si rozhodně nehodlá brát servítky.

Plyšový maňásek Adolfeen, kterého ovládá DJ Roxstar, celým jménem Dominik Turza, má vlastní talkshow, která běží každé pondělí večer na Prima COOL. První epizoda byla odvysílána 3. května a druhá přijde 10. května. Plyšák si na rozhovor pozval zápasníka Karlose Vémolu a influencerku Nikol Moravcovou.

„Jsem z vás krapet nervózní, tak začnu nějak zlehka, abych si vás otestoval. Karle, jaký je to prohrát zápas století, když se příštího století už nedožijete a nemůžete si to zopáknout?“ zeptá se sarkasticky Adolfeen Karlose Vémoly. „Kdo říkal, že se příštího století nedožiju? Jsem Terminátor, jsem nesmrtelnej. Nechal bych si udělat všechno umělý! Mám rád umělý věci, to je o mně známý,“ odpoví Vémola s tím, že má rád i zvířata a má doma krokodýly i žraloky. Adolfeen se ale nenechá zahanbit a vyzve Karlose Vémolu na souboj tisíciletí!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy