Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Adolf Hitler: Nacistický vůdce měl zvrácené erotické touhy. Tohle jej vzrušovalo

Adolf neměl tu čest Víta osobně poznat, protože se jeho života nedožil. Znal ho jen ve veselém videu, které jsme vytvořili a které už řeší Státní zastupitelství. Aby ne, šlo o krádež Orlího hnízda.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Nechutné

Okolo Adolfa Hitlera (†56) se vznáší mraky temných nezodpovězených otazníků. Nesčetně se jich týká erotických choutek bývalého vůdce Německa. Panují totiž názory, že byl vůči ženám impotentní, dával přednost mužům anebo měl zvrácené touhy.

Fascinace matkou

Psychika Adolfa Hitlera byla hrůzně pokřivena už v dětství, kdy musel jako malý čelit pedantskému otci a vybudoval si tak nezdravou závislost na matce. Ještě jako chlapec načapal rodiče v posteli při milování, což Adolfovu nenávist k otci jen umocnilo. Sám byl jako dítě zesláblý, okolí jej popisovalo jako chcípáčka extrémně fixovaného na svou matku, po které skrytě bažil. Postupně si vybudoval fascinaci brutalitou, násilím a nemilosrdnou dominancí.

Mikropenis

V sexu si užíval ponižování a vyžadoval, aby s ním milenky zacházely jako s kusem hadru. Hitler nebyl schopen normálního vztahu se ženou. Jeho expartnerky potvrdily, že měl mikropenis a pouze jedno varle. Nesmírně si užíval, když na něj ženy kálely. Svoje milenky také prosil, aby do něj kopaly, zatímco ležel bezbranně na zemi.

Vzrušovaly ho výkaly a moč

Adolf Hitler trpěl v běžném životě přemrštěnou touhou po nadřazenosti. Odborníci odhadují, že právě proto, že před ženami všechnu svou mužskou sílu ztrácel a stával se jejich extrémně submisivním sexuálním otrokem. Svoji neteř, devatenáctiletou Geli Raubal, ve zvráceném incestním vztahu nutil, aby na něj kálela a močila. Nebohá dívka už nemohla dál a rozhodla se ukončit svůj život zastřelením.

Psa miloval víc než manželku

Hitler byl údajně schopen ukazovat svou lidskou tvář pouze svému psovi Blondi. Vůdce se v nacistickém Německu prezentoval jako ohromný milovník zvířat a vegetarián, šlo ale pouze o záměr ukazovat lídra v co nejlepším světle. Fenku Blondi ale Hitler zbožňoval, spala s ním dokonce v posteli. Sám o psovi prohlašoval, že jej miluje více než svou manželku Evu Braunovou (†33), která Blondi nenáviděla a kopala do ní. O Hitlerovi se také tvrdí, že dával přednost mužům a měl několik mužských milenců.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy