Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Adeptka na výhru SuperStar je na dně: Proč se Tereza Mašková hroutí a nepřestává plakat?

Zdroj: archiv
+ Dalších 16 fotografií
Tereza Mašková (22) má opravdu velkou šanci na to, že se stane vítězkou další řady SuperStar. Je naprosto bezkonkurenční a takový hlas, jaký má v hrdle, nemá obdoby. Navíc svým vzhledem vyčnívá z davu a už jí nikdo neodpáře přezdívku "Růžovka". Jenomže všechno má svá úskalí. Bohužel s nově nabytou slávou přicházejí také problémy a těch má údajně Tereza až nad hlavu.

Co se týče zpěvu, tak je na tom mnohem lépe než všichni její kolegové. O Tereze Maškové se dokonce říká, že je to nejlepší, co se za ty roky v SuperStar objevilo. Má svoji vlastní image, je snadno zapamatovatelná a nepřehlédnutelná.

Růžovka Tereza má perfektně našlápnutou kariéru a zatím to vypadalo, že ji čeká zářivá budoucnost. Bohužel to má jedno ale. Podle informací, které má eXtra.cz, na tom není Tereza v poslední době vůbec dobře.

"Tereza je na tom psychicky špatně. Každou chvíli se hroutí a pláče. Je toho na ni moc. Navíc jí ještě krachl vztah, na kterém jí dost záleželo," prozradil blízký zdroj Terezy. Je pravdou, že Mašková to bude mít hodně těžké.

Bude vystavena tlaku jak mediálnímu, tak profesnímu Každá výhra s sebou přináší i velmi náročné věci a jen málo lidí je natolik odolných, aby všechen ten šrumec kolem sebe zvládlo. Tereze všichni přejme pevné nervy a čistou mysl.

V sázce je prakticky celá její kariéra, takže by se měla soustředit nyní hlavně na sebe a na nějaké chmury se vykašlat. Nejenom fanoušci věří, že právě ona to zvládne.

Související články

Další články