Adepti na Survivor rozdělili fanoušky. Překvapivá kritika Jirky Krále
Fanoušci Survivoru zbystřili. Na sociálních sítích se začala šířit fotografie z pražského letiště, na které byli vyobrazeni například Jirka Král a Jakub Enžl. Lidé v komentářích ihned začali spekulovat o jejich možné účasti v reality show.
Stačila jedna nenápadná fotografie z pražského letiště. Snímek, který zachytil hned několik známých osobností, včetně Jirky Krále a Jakuba Enžla, vzbudil velké ohlasy na sociálních sítích. Podle fanoušků jde o odlet do exotiky za Survivorem, který se v lednu tradičně začíná natáčet.
Jirka Král jako hlavní terč
Největší diskuze se rozjela kolem případné účasti Jiřího Krále, který má s partnerkou Kao tři malé děti. Právě tato skutečnost je pro část fanoušků jasný důkaz, že se Survivoru účastnit nemůže. „Nevěřím, že by Jirka Král nechal Kao několik měsíců samotnou na tři malé sviště. Ten nejede,“ napsala pod příspěvek Barbora.
Okamžitě se ale objevily i opačné názory. „Pokud by on sám chtěl, tak nevidím důvod, proč by nemohl. Pořád mají rodinu, známé a taky existují paní na hlídání. Takže nevidím jediný důvod, proč by si člověk kvůli dětem nemohl splnit zážitky. To platí samozřejmě i pro maminky,“ reagovala Daniela.
Doporučené video: Rozhovor s Jakubem Enžlem.
„Mám tři děti a kdyby mi odjel manžel na tři měsíce, tak se tedy nezhroutím. Jakože žena nezvládne chvíli děti sama?“ doplnila Niki. Spekulace šly ještě dál. „A co když jede Kao? Místo Jirky,“ přidala se Viktorie.
Velký rozruch vyvolala přítomnost Jakuba Enžla, který si nedávno výrazně zkrátil vlasy. Podle fanoušků by to mohl být jasný signál příprav na drsné podmínky ostrova. „Jakub Enžl, Jirka Král a Štěpánka? To si tedy přeji, aby Survivor byl,“ napsala Ilona. „Že bychom už věděli důvod, proč si Enžl zkrátil vlasy?“ dodala Eliška.
Survivor 2026
Pátá řada úspěšné reality show Survivor opět nabídla strhující podívanou. Hrálo se o automobil a 2,5 milionu korun.
Survivor 2026: Soutěžící a moderátor
Na ostrov v Dominikánské republice se i tentokrát vydala celá řada zajímavých osobností. O vítězství v páté řadě se poprala například herečka Vendula Wronka Fialová, rapper Adam Chlpík nebo zpěvačka Žofie Dařbujánová.
Show moderuje Ondřej Novotný.
Kdo vyhrál Survivor 2026?
Vítězem hry Survivor Česko & Slovensko 2026 se stal Otakar Šenkýř.
Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022 | 2023 | 2024 | 2025
Související články

Láska na finále Survivoru: Prágr poprvé vyvedl novou blondýnku, Dang s Natálkou nešetřili polibky

Drsná predikce před finále Survivoru: Skalický se pustil do finalistů a odhalil svého favorita

Dařbujánová s Ryndovou ukázaly bradavky. Krásky ze Survivoru zcela ovládly slavnostní finále

Falešný Otakar, lstivá Kristina, tichý zabiják Luky či nudný Ján: eXtra analýza Survivoru aneb kdo si zaslouží vítězství






























































