Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Adele zhubla 45 kilo a vypadá jako jiný člověk: Uzdravila jsem svoje tělo, raduje se

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
neuvěřitelné
Šokující proměnou prošla v uplynulých měsících zpěvačka Adele (31). Paparazzi ji nedávno přistihli na pláži, po které se promenádovala v letních šatičkách. Do těch by přitom ještě nedávno své korpulentní tělo nenasoukala. Co stojí za zázračným zhubnutím? Víme to!

Adele vždycky platila za baculku. Někdy na tom byla hůř, jindy lépe. Časy, kdy musela nakupovat oblečení v nadměrných velikostech, jsou ale definitivně pryč.

Důkazem místo slibů jsou fotky z pláže na ostrově Anguilla. Adele je teď kočka k nakousnutí!

Musela to udělat

Britská zpěvačka s hlasem jako zvon zhubla neuvěřitelných 45 kilo. Jako úplně jiný člověk nejenom vypadá, ale stala se jím. Překopala svou životosprávu a největší motivací jí byl syn Angelo (7). „Najednou se ocitla ve fázi, kdy se necítila vůbec dobře. Věděla, že něco musí změnit, aby tady mohla být pro svého syna,“ řekl práskač z jejího okolí časopisu People.

Začala jinak jíst a především pravidelně cvičit. „Soustředila se hlavně na to, že potřebuje uzdravit svoje tělo. Jenom o hubnutí to určitě nebylo,“ dodal zdroj.

Krach manželství

Za hlavu hodila nejenom nadbytečná kila, ale i turbulentní životní období. Loni v dubnu přiznala, že se rozešla s manželem. V září potom požádala o rozvod. Adele hubla už od roku 2015, až dosud se jí ale nepovedlo dostat se do takové formy.

Tak snad si vysněnou postavičku už udrží!

Související články

Další články