Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Adele vlastní prosluněnou vilu v Beverly Hills: Tady se z otylé zpěvačky stal proutek

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Adele (31) na sebe v nedávné době upoutala pozornost velkým úbytkem váhy. Z dříve velmi obézní zpěvačky se během několika let hubnutí stala žena s tělem jako proutek. Dietní jídla si vařila v luxusní kuchyni své vily v Beverly Hills, která jí nabízí nejen dostatek prostoru k odpočinku, ale i ke cvičení, které si tolik oblíbila.

Beverly Hills je mezi celebritami jednou z nejoblíbenějších lokalit. Adele není jen nadaná hudebnice, také ví, že investovat do nemovitostí se vyplatí. Proto si pořídila vilu s tím, že ji později prodá. Zalíbilo se jí tam ale natolik, že v ní tráví spoustu času.

Adele se nějaký ten čas neobjevovala na veřejnosti, proto jejím fanouškům spadla brada až na zem, když se zničehonic objevila a vypadala úplně jinak. Z původní Adele jí zbyla jen čtvrtina. Dietní jídla a cvičení si v době, kde nevycházela ven, užívala právě ve vile v Beverly Hills.

Přepych

Ve vile zpěvačky Adele je spousta prostoru. Velká zahrada s bazénem slouží jak k odpočinku tak ke cvičení a vnitřní prostory skrývají obrovskou knihovnu se sbírkou tak velkou, že by se do běžného bytu nevešla. Na všechny místnosti se podívejte v galerii.

Související články

Další články