Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Adele Vinczeové diagnostikovali rakovinu. Její manžel bije na poplach

Adele Vinczeové diagnostikovali rakovinu. Její manžel bije na poplach
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Nemoc
Slovenská moderátorka Adela Vinczeová (39) a její manžel Viktor Vincze (29) se na sociální síti netají s ničím. Už před třemi lety moderátor prozradil, že s Adelou nemůžou mít děti a chyba je na jeho straně. Teď přišel se šokující zprávou o tom, že byla jeho ženě diagnostikována počínající rakovina děložního čípku.

Viktor Vincze se na svém Instagramu snaží šířit osvětu v rámci různých témat. Ať už se jedná o ekologii, vegetariánství, či neplodnost. Teď všechny své fanoušky zaskočil šokující zprávou o tom, že jeho milované ženě Adele lékaři diagnostikovali rakovinu děložního čípku. Díky pravidelným kontrolám se ale problém podchytil včas a moderátorka je už po zákroku.

Adela podstoupila operaci

Viktor apeluje prostřednictvím Instagramu na ostatní ženy, aby nepodceňovaly pravidelné prohlídky u gynekologa, a připojil jeden konkrétní případ, se kterým se Adela v nemocnici setkala. "Bezbolestné, za pár minut," popsal zákrok, který Adela podstoupila. "Na oddělení ale střetla paní, která na to podle vlastních slov úplně kašlala a rakovina jí napadla už i ostatní orgány. Preventivní kontrola by přitom velmi pravděpodobně nemoc odhalila a v 94 procentech by se ji podařilo i vyléčit," napsal Viktor, který tím apeluje na všechny ženy.

Neplodnost

Viktor a Adela se už před třemi lety svěřili s tím, že pravděpodobně nebudou moci mít nikdy děti. „Kdy budeme mít děti? Až budu mít spermie!“ odpověděl tehdy rázně slovenský moderátor, který od té doby nedělá tabu z jakéhokoliv intimnější debaty.

Potrat

Aby toho nebylo málo, v roce 2013, kdy slovenská moderátorka, tehdy ještě Banášová, chodila s Petrem Modrovským, potratila v sedmém týdnu těhotenství. Nejprve z toho byla Adela otřesená, po několika týdnech se však na věc podívala s nadhledem a uvědomila si, že potrat bohužel postihl až polovinu žen.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy