Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Adele ukázala luxusní sídlo za 200 milionů: Zarámovala si žvýkačku od Céline Dion

Adele provedla diváky svým domovem.
Zdroj: Archiv Vogue, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Luxusní bydlení

Zpěvačka Adele (33) si k sobě domů pozvala magazín Vogue, který natočil její bydlení a také se jí zeptal na více než sedmdesát otázek. V rozhovoru mimo jiné zaznělo, kdo je její největší ikona nebo co považuje za svůj nejcennější majetek.

Proměna britské zpěvačky Adele doslova bere dech. Během několika let, kdy prošla rozvodem a dalšími osobními problémy, už konečně vystoupila na veřejnost a teď září jako nikdy předtím. Rapidně zhubla a fanoušci jsou z její změny naprosto nadšení.

Magazín Vogue se rozhodl se zpěvačkou udělat rozhovor. Moderátor se jí měl zeptat na třiasedmdesát otázek, ale nakonec jich bylo ještě trochu víc. Adele si navíc celý štáb pozvala k sobě domů a během rozhovoru provedla návštěvníky rozlehlým domem nacházejícím se v prosluněném Los Angeles, který stál více než dvě stě milionů korun (9,5 milionu dolarů).

Dům s anglickými prvky

Protože pochází z Anglie, rozhodla se, že i její dům v Americe bude vypadat, jako by stál přímo uprostřed anglického venkova. Napomáhá tomu i krásná zahrada plná zeleně, kam ale návštěvníci neměli moc možností nahlédnout, protože všude byly vysoké keře.

Když se jí redaktor zeptal, co považuje za svůj nejcennější majetek, Adele neváhala a ukázala ho. Byla to zarámovaná žvýkačka z úst zpěvačky Céline Dion (53). Žvýkačku jí věnoval její kamarád, moderátor James Corden (43), který s Dion v minulosti natáčel. A protože věděl, že Adele je její veliký fanoušek, z legrace ji o žvýkačku požádal a poté gumu Adele daroval.

V komentářích se to hned začalo hemžit pochvalnými komentáři, nejen co se týče bydlení, ale také samotné Adele. Ta ukázala v teplákové soupravě svou útlejší figuru a zároveň také krásný úsměv, vlasy i nehty.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy