Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Adele slaví 32. narozeniny: Její poslední fotka vyvolala pozdvižení, vše ale bylo jinak

Adele slaví 32. narozeniny: Její poslední fotka vyvolala pozdvižení, vše ale bylo jinak
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
šok
Zpěvačka Adele slaví 32. narozeniny. Od počátků své kariéry prošla zatraceně velkou proměnou, začínala jako velmi otylá dívka bez vkusu a postupem času velmi zhubla a začala se lépe líčit i oblékat. V nedávné době šokovala fanoušky další proměna - měla se ostříhat nakrátko. Pravdou ale je, že celý snímek, jakkoliv vypadal dobře, byl dílem instagramové hvězdy, která si jen vyhrála s Photoshopem.

Fanoušci jásali a doufali, že proměna Adele, tedy její ostříhání dlouhých vlasů na krátké, má být předzvěstí vydání nového alba. Adele si prošla rozvodem a vzhledem k tomu, že v písních čerpá ze svých osobních zkušeností, si jsou její příznivci jistí, že každá její nová píseň by stála za to.

Jaké bylo zklamání veřejnosti, když se dozvěděla, že Adele nic nového nechystá a že snímek, na kterém je s krátkými vlasy, je jen dílem instagramové hvězdy, která si ráda hraje s fotkami celebrit ve Photoshopu.

Zpěvačka v nedávné době prošla velkou proměnou a od počátků své kariéry se změnila téměř k nepoznání. Jako třicátnice vypadá o hodně lépe než v době, kdy jí bylo jen něco přes dvacet. I krátké vlasy by jí slušely.

Proměna

Na proměnu Adele, která dnes slaví své 32. narozeniny, se podívejte v galerii. Naleznete tam i to, jak by vypadala s krátkými vlasy. Co myslíte, kdy jí to nejvíce slušelo a seděl by jí krátký sestřih?

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy