Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Adele shodila 45 kilo a svou proměnou se ráda chlubí. Odborníci ale bijí na poplach

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
hubnutí
Adele (31) v poslední době sklízí samou chválu, může za to hlavně její razantní úbytek váhy. V tuto chvíli jenom září a sama se pochlubila, kolika kil se zbavila. Dieta plná zelených džusů a přijetí 1000 kalorií denně jí očividně k hubnutí dost pomohly. Odborníky ale tato drastická dieta znepokojuje a bojí se o zpěvaččiny fanoušky.

Britská rodačka Adele Laurie Blue Adkins, zkráceně Adele, je známá zpěvačka a skladatelka. Nahrála několik alb, vyhrála spoustu ocenění včetně Oscara v kategorii Nejlepší píseň a i Zlatý glóbus – za píseň Skyfall, která se vyskytla ve stejnojmenném filmovém snímku o Jamesi Bondovi. Nyní zaujala veřejnost mohutným úbytkem váhy, kterého docílila držením sirtfood diety, kterou experti nemají zrovna v lásce.

Užívá si dovolené

Zpěvačka se momentálně sluní u moře v Anguille se svým sedmiletým synem Angelem a přáteli, jedním z nich je také zpěvák Harry Styles ze skupiny One Direction. Moderátor James Corden je tam s nimi také. Právě na dovolené se s nimi potkala vysokoškolská studentka Lexi Larsonn, která se s Adele neváhala pustit do řeči.

45 kilogramů dole

„Řekla mi, že shodila asi 45 kilogramů a že je to velmi pozitivní zážitek. Vypadala úchvatně a vyloženě šťastně. Sebevědomí z ní přímo sršelo,“ uvedla Lexi. Zpěvačka očividně nemá sebemenší problém se svým fanouškům pochlubit o své proměně, klidně je tím může i inspirovat.

V tom ale vidí problém výživoví odborníci, podle nichž je taková drastická dieta, jakou zkusila Adele, potenciálně zdraví nebezpečná a navíc může vést k jojo efektu. Uvidíme, jak dlouho štíhlá linie zpěvačce vydrží. Adele není jedinou slavnou příznivkyní sirtfood diety, pochvaluje si ji třeba i vévodkyně Kate.

Související články

Další články