Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Adele se rozvedla a zázračně zhubla: Jak to má nově štíhlá zpěvačka se vztahy

Adele se rozvedla a zázračně zhubla: Jak to má nově štíhlá zpěvačka se vztahy
Zdroj: archiv Adele
+ Dalších 9 fotografií
láska
Zpěvačka Adele (32) se snaží své soukromí chránit co možná nejvíce. V loňském roce na sebe ale upoutala pozornost hned dvakrát - obrovským úbytkem váhy a rozvodem s manželem Simonem Koneckim (46). Od doby, co se proměnila v krásnou štíhlou labuť, byla spojována s mnoha muži. Jaká je ale pravda o jejích vztazích?

U Adele se dlouhá léta nic neměnilo. Váhu měla stále stejnou a už od roku 2011 byla ve spokojeném manželství se Simonem Koneckim. Tomu v roce 2012 porodila syna a vypadalo to, že kromě zpěvu není nic, čím by na sebe umělkyně upoutala pozornost.

Rok 2019 byl pro Adele plný změn - v dubnu oznámila rozvod, který dle jejího prohlášení způsobilo odcizení manželů kvůli práci. V říjnu pak šokovala veřejnost snímkem, na kterém bylo poprvé pořádně vidět, jak velkou proměnou prošla a že shodila velkou spoustu kilogramů.

O ženy s krásnou postavou mají muži o hodně větší zájem, a tak se fanouškům nabízela otázka, zda rozvedená Adele s někým randí. Americkými médii byla spojována hned s několika slavnými muži, mezi nimi byl například zpěvák Harry Styles z kapely One Direction nebo rapper Skepta. Pravda je ale někde úplně jinde.

Samota

Od rozvodu s bývalým manželem je zpěvačka nezadaná. Zdroj blízký Adele řekl magazínu Hollywood Life, že se umělkyně soustředí hlavně na syna Angela a také na to, aby byla spokojená a udržela si svou štíhlou postavu. "Ne, že by o ni neměl nikdo zájem. Jen si uvědomila, že muže k životu prostě nepotřebuje,“ uvedl zdroj.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy