Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Adele se nepřestává zkrášlovat: Podle fanoušků se kromě hubnutí pustila i do plastik

Adele se nepřestává zkrášlovat: Podle fanoušků se kromě hubnutí pustila i do plastik
Zdroj: archiv Adele
+ Dalších 8 fotografií
zákroky
Zpěvačka Adele (32) všem vyrazila dech, když se v den svých narozenin pochlubila snímkem, na kterém ukázala velmi štíhlou postavu. V minulosti nikdy nepatřila k umělkyním, které se mohly chlubit plochým bříškem, a proto jsou fanoušci z jejího nynějšího vzhledu, na kterém nepochybně dřela, nadšení. Myslí si ale, že kromě hubnutí se pustila i do plastik.

Adele od počátku své kariéry prošla obrovskou proměnou. Zpěvačka byla skutečně velmi při těle a v posledních měsících se pyšní postavou, jakou by jí mohla kdejaká žena závidět. Dalo by se říct, že úbytek váhy úplně změnil její vzhled. Někteří fanoušci ale spekulují, že za její nynější vizáží stojí i plastiky.

Americký magazín Page Six v této otázce oslovil plastického chirurga slavných. Doktor Ramtin Kassir si myslí, že Adele mohla podstoupit výplně spodní čelisti, díky které víc vyniká. „Samozřejmě její tvář mohla vyniknout díky úbytkům váhy, ale je nyní tak výrazná, že bych se nedivil, kdyby si k ní nechala trochu dopomoct,“ řekl Kassir.

„Možná má za sebou i botox, kvůli vyhlazení pleti. Vypadá to totiž, že její obočí je v trochu jiné pozici než předtím. Navíc botox dodává vzhled kočičích očí a vyhlazuje malé vrásky, které už ženy po třicítce mívají,“ doplnil plastický chirurg.

Vysvětlení

Pro své spekulace mají fanoušci i lékaři dobré vysvětlení. S tak výrazným úbytkem váhy, jakým Adele prošla, se vytratí i některé obličejové rysy. Zda se skutečně nechala zkrášlit od plastických chirurgů, to se zřejmě veřejnost nikdy nedozví, podle odborníků je ale jen malá pravděpodobnost, že na žádném zákroku nebyla.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy