Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Adele nepřestává hubnout: Z otylé zpěvačky je žhavá šelma

Adele slaví narozeniny.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra
+ Dalších 7 fotografií
galerie

Uznávaná zpěvačka Adele (33) prošla úctyhodnou hubnoucí proměnou. Zhubla více než 45 kilogramů a nyní se chlubí krásnou štíhlou postavou snů a křivkami, které nikdy neměla. Adele dnes navíc slaví své třiatřicáté narozeniny. Připomeňte si, jak šel se zpěvačkou čas.

Zpěvačka Adele se proslavila díky svému hlasu jako zvon. V dobách, kdy svou hvězdnou kariéru ale teprve rozjížděla, vypadala zdaleka jinak a měla necelých padesát kilo tuku nahoře. S přebytečnou váhou dokázala zatočit a na ulici by ji dnes poznali možná pouze její nejvěrnější fanoušci.

45 kilo je dole

Na svou proměnu poprvé upozornila na svých sociálních sítích a později i během show stanice NBC Saturday Night Live, kterou moderovala. "Vím, že vypadám úplně jinak, než když jste mě viděli naposledy. To kvůli restrikcím skrze covid. Musela jsem cestovat nalehko, takže jsem přivezla jen jednu svou polovinu. A tohle je ta půlka, kterou jsem si vybrala," vtipkovala během show, ve které se i před třinácti lety stala hvězdou.

V loňském roce se dokonce poprvé za celou svou kariéru pochlubila i snímkem v bikinách, kde vynikl její vosí pas. Oscarová zpěvačka jenom září a její fanoušci ji v její cestě za zdravým tělem i duchem velmi podpořili.

Rozvod a majetek přes 4 miliardy

Začátkem roku zpěvačka Adele oznámila velký životní krok, že se po dvou letech odloučení rozvedla se svým manželem Simonem Koneckim, se kterým má syna Angela. Pár tvořili osm let jako partneři a tři roky jako manželé. Jejich právní zástupci navíc museli vyjednávat rozdělení jejich majetku, který přesahoval hodnotu 4 miliard korun. Taková suma by mohla nadělat u rozvodu spoustu paseky, tento pár ale nebyl tímto případem, rozvod byl nakonec poklidný a bez jakýkoliv soudních sporů.


Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy