Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Adele dál hubne, křivky ale neztrácí: Pochlubila se novou fotkou, která to jen dokazuje

Adele dál hubne, křivky ale neztrácí: Pochlubila se novou fotkou, která to jen dokazuje
Zdroj: archiv Lauren Paul
+ Dalších 9 fotografií
tělo
Zpěvačka Adele (32) se už před nějakou dobou rozhodla, že nechce žít v těle boubelky. Začala na sobě pracovat a zhubla téměř 50 kilogramů. Její snímky z posledních měsíců ale fanoušky trochu polekaly - báli se, že jejich oblíbená interpretka s hubnutím zašla příliš daleko. Nejnovější fotka ale dokazuje, že je tomu naopak. Zhubla, ale ženské křivky neztratila.

O tom, že je Adele skutečně nádherná žena, nebylo pochyb ani v minulosti. Autorka hitů jako Hello či Skyfall sice nepatřila k celebritám s mírami modelek, ale vynikala svým hlasem a nádherným obličejem. Rozhodla se ale, že chce mít i krásnou postavu.

Když se na internetu objevily snímky ze zpěvaččiny dovolené, fanoušci nebyli nadšení. Mysleli si, že s hubnutím zašla příliš daleko a že si zadělává na poruchu příjmu potravy. Opak je ale pravdou, což dokazuje nejnovější snímek, který zveřejnila její dobrá kamarádka Lauren Paul.

Na fotce je Adele vidět zblízka a je oblečena do těsných šatů, které dávají vyniknout její postavě. Právě díky tomu je jasné, že obavy fanoušků byly zbytečné - Adele je nyní sice štíhlá, ale rozhodně neztrácí ženské křivky a vše je, jak má být. Z někdejší boubelky je dnes zkrátka velmi sexy žena.

Důvod proměny

Ke shození téměř 50 kilogramů prý Adele motivoval její sedmiletý syn Angelo, pro kterého chce být v kondici. S obezitou navíc souvisí i zdravotní problémy a zpěvačka tu pro svého syna chce být co nejdéle. Pozornost a vzhled hollywoodské krásky, kterou jí nové tělo přináší, je pro ni jen příjemným bonusem.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy