Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Adéla Štroffeková se kvůli Miss obarvila na blond. Bylo mi to doporučeno, nebyla jsem sympatická, přiznává kráska

+ Dalších 9 fotografií

Vítězkou letošního ročníku soutěže Miss Czech Republic 2024 se stala jednadvacetiletá Adéla Štroffeková. Kvůli získání korunky kráska prošla výraznou změnou image a z původní tmavovlásky se postupně proměnila v blondýnku. Důvody Adéla vysvětlila v pořadu eXtra Host. "Nevypadala jsem zas tak sympaticky," vysvětlila nová královna krásy. 

Finále Miss Czech Republic 2024, které bylo velkolepým završením celé několikaměsíční cesty všech soutěžících dívek, jednoznačně ovládla jednadvacetiletá rodačka z Prahy Adéla Štroffeková. Ta se stala absolutní vítězkou letošního ročníku a nyní ji čeká celý jeden kralující rok a také příprava na světovou soutěž Miss World. Jaké byly první noci s korunkou a už stihla samotnou skutečnost, že se jí splnil sen, vstřebat? O tom se Adéla rozpovídala v pořadu eXtra Host.


Od korunky jsem se nemohla odtrhnout, je to klenot, říká

"Od té korunky jsem se nemohla odtrhnout, je to klenot," prohlásila s nadsázkou Adéla. "Já jsem tak strašně nadšená, a vlastně i když bylo to vyhlašování, já jsem pořád nevěřila, že se to opravdu děje. K tomu ještě ta podpora v sále, bylo to neskutečné. Byl to jeden z nejhezčích zážitků v mém životě," dodala vítězka, které hned den po finále začaly veškeré povinnosti spojené s triumfem. Jak přiznává, na oslavu nebo třeba na spánek po korunovaci příliš času nebylo.

Nyní ji čeká celý jeden kralující rok, který hodlá uchopit nejlépe, jak to jen bude možné. Adéla zároveň vyrazí reprezentovat Českou republiku na světovou soutěž Miss World.

Kvůli Miss Czech Republic výrazně změnila image

Adéla v rámci cesty za korunkou krásy prošla výraznou proměnou image a z brunetky se stala blondýnkou. Proč? I o tom se v pořadu eXtra Host rozpovídala. "Už kdysi jsem měla dlouhé blonďaté vlasy, ale pak jsem si je v rámci třeba i nějakých focení docela zničila. Abych jim nemusela více škodit, proto jsem se pak obarvila na svou přírodní, možná trochu tmavší hnědou a ostříhala jsem se. Když jsem šla do Miss, bylo mi doporučeno jít zpět na blond," objasnila.

"Jeden z důvodů byl ten, že jsem v hnědé nevypadala zas tak sympaticky. Byla jsem v tom tvrdší, vypadala jsem i starší. Nikdo mě do ničeho nenutil, bylo to mé rozhodnutí, bylo mi to jen doporučeno. Teď když to vidím, trochu jsme to i prodloužili, jsem spokojená," vysvětlila Adéla. Celý rozhovor, v němž se vítězka rozpovídala třeba i o tom, jaká atmosféra panovala v zákulisí během samotného finálového večera, si můžete přehrát v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy