Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Adéla ještě nevečeřela je zpět. Na prknech Divadla Broadway se objevila půlka postav ze seriálu Ulice!

Jedna z žhavých scén, kdy „Ruda z Ostravy“ v roli detektiva Nicka
Cartera lapí svůdnou komornou a nevěstku Biancu, tu si zahrála Malvína
Pachlová (servírka od Henryho z Ulice).
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Na prknech Divadla Broadway se sešla půlka seriálu Ulice. V novém díle muzikálu Adéla ještě nevečeřela. Jak to celé dopadlo?

Muzikál Adéla ještě nevečeřela se po osmi letech vrátil na prkna Divadla Broadway. Příběh, kde známý americký detektiv Nick Carter přijíždí do Prahy, aby vyřešil záhadný případ baronky Thunové, je zpět.

Dnes je obsazení tohoto představení úplně jiné, a když bychom to shrnuli… Na představení uvidíte půlku postav ze seriálu Ulice. Když to tak vezmeme, tak herci z tohoto seriálu úplně zlidověli a spíše je znáte podle jména postavy, proto to pro vás zjednodušíme.

Václav Svoboda neboli Lumír Nykl si zahrál sympatickou postavu komisaře Ledviny, který se non-stop cpe buřty a chlastá plzeňské pivo. Musíme konstatovat, že si s hlavní postavou Michalem Kavalčíkem neboli Rudou z Ostravy náramně sedli. Jejich vystupování bylo i místy komické. Lumír totiž není zrovna ptáček zpěváček, ale zdá se, že tu někdo fušuje Benu Cristovaovi do řemesla – rapu.

Pokud máte rádi lidový humor, tím máme na mysli každých pět minut nahraný fórek, parodie na Miloše Zemana, judistu Lukáše Krpálka apod., budete ve správný čas na správném místě. Velice oddechová záležitost.

A jak to cítí Ruda z Ostravy? „Jsem moc rád, že se v roli detektiva Nicka Cartera střídám s mistrem Petrem Vondráčkem, protože on je opravdový mistr svého řemesla. Tenhle muzikál je prostě nejvíc!“

Dále jsme si nemohli nevšimnout další seriálové postavy z Ulice. Bětka, tedy herečka Michaela Tomešová. Ta je právě těhotná, a tak nás zajímalo, jak se cítí. „Jsem moc ráda, že jsem dostala příležitost si zahrát Květušku. Končím 5. měsíc těhotenství, ale celý říjen budu hrát a doufám, že se již na jaře stihnu do Adély vrátit,“ sdělila nám Michaela. Budeme jí tedy držet palce.

A celkové hodnocení? Adéla ještě nevečeřela není pro každého diváka, a tak si netroufneme říct, kolika z vás se bude líbit. Někteří diváci totiž odešli v průběhu první přestávky.

Mohlo by vás zajímat

Další články