Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Adéla ještě nevečeřela: Co o idolu žen Dočolomanském možná nevíte

Zdroj: Filmové studio Barrandov
+ Dalších 17 fotografií
Michal Dočolomanský, který se kromě herectví věnoval i zpěvu, byl svého času jedním z největších idolů žen. Pronikavé oči, mužný hlas a elegantní vzhled byly aspekty, které z Dočolomanského udělaly středobod dámských fantazií. Svých rolí se vždy zhostil na výbornou a jeho filmové postavy dodnes tkví v pamětích diváků. Jeho život byl ale zahalen oblakem tajemství.

Michal Dočolomanský se narodil roku 1942. Zahrál si ve spoustě filmů a jeho role se vryly do paměti diváků. Jako Nick Carter ve filmu Adéla ještě nevečeřela okouzlil snad každého, kdo snímek viděl. Ačkoliv po něm toužila spousta žen, on skrýval tajemství, které by zklamalo každou z nich. Přitahovali ho totiž muži.

Okouzlující herec si moc dobře uvědomoval, že prozrazením své sexuální orientace v době, kdy ještě nebyla veřejností přijímána tak jako dnes, by mohl ohrozit svou kariéru. Také proto dlouhá léta setrvával v manželství s jeho ženou Martou, s níž zplodil dvě děti. Po dvaceti letech sňatku se Michal odhodlal k rozvodu a svému okolí přiznal homosexualitu.

Po rozvodu s Martou Dočolomanskou se dal herec dohromady se svým dlouholetým známým, Alexandrem Godou. Toho těsně před smrtí učinil jediným dědicem veškerého svého majetku.

Související články

Další články