Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Adéla Gondíková vynesla šaty za půl milionu: Ty nejdražší ukáže v Můj muž to dokáže

Adéla Gondíková a její nejdražší model.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 8 fotografií
Drahé šaty

Moderátorka Adéla Gondíková (49) v soutěži Můj muž to dokáže vynesla šaty za půl milionu korun. Ne že by se jinak oblékala v second handu, ale v deseti dílech show oblékala opravdu jeden zlatý hřeb večera za druhým. Adéla tak divákům ukázala nejen svou chytrost, ale také krásu a štíhlou postavu. 

Módní návrhářka Alice Abraham a kostýmní výtvarnice Klára Klempířová mají obrovský podíl na tom, že Adéla Gondíková se v pořadu Můj muž to dokáže ukázala jako pravá dáma. Nádherné róby, které v něm vynášela, přesáhly částku přes půl milionu korun.

"Musím říct, že ve všech šatech jsem se cítila opravdu dobře. Byly krásné. Dokonce mi je chválili i muži, to mě překvapilo, protože ti si většinou takových věcí nevšímají nebo to neříkají. Asi nejvíc se mi líbily červené krajkové a také ty fialkové, u kterých mě až zpětně z fotografií překvapilo, jak jsou odhalující," svěřila se Adéla, která fakt, že byla skoro nahá, uviděla až zpětně na obrazovce, jak už eXtra.cz informovalo.

Adéla by radši částku věnovala na charitu

Ani ona sama netušila, jakou hodnotu její šaty mají, když se to dozvěděla, byla více než překvapená. "I když byly všechny nádherné, koupit bych si je nemohla. Jsou opravdu velmi drahé a já bych si je nemohla vzít víckrát než jednou, protože poprvé by mě vyfotili a podruhé by se řeklo, proč jsem si nekoupila jiné. Kdybych měla zbytečných 80 tisíc, raději bych je dala na nějakou charitu nebo někomu," dodala moderátorka.

Nejdražší model

S Adélou všichni rádi spolupracují, to potvrdila i autorka, která má na šatech částečný podíl. "Adélu je radost oblékat! Nemá žádné manýry a je s ní zábava. A především má krásnou postavu a nestydí se ji ukázat," řekla kostýmní výtvarnice Klára Klempířová. Cena šatů se pohybovala od 34 000 do 87 000 korun Ten nejdražší model předvede v desátém a zároveň konečném dílu pořadu. "Tento model je vyroben z nádherné krajky haute couture, dovezené z Paříže. Výsledná podoba šatů si vyžádala čtyři týdny práce," říká návrhářka Alice Abraham.

Desátý díl show uvidíte ve 20:15 na Primě.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy