Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Adéla Gondíková je žhavou babičkou: Co dělá její dcera Nela a nevlastní sestry Tereza a Julie

Adéla Gondíková chvíli hlídala novorozenou dceru Noida.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
rodina

Ne každý ví, že je herec Jiří Langmajer (55) už nějakou dobu dědečkem, což dělá z jeho partnerky Adély Gondíkové (48) nevlastní babičku vnoučka Timíka, který se narodil Langmajerově nejstarší dceři v létě roku 2018. Gondíková redakci eXtra.cz prozradila, že když malý s rodinou přijede, je doma pořádně veselo.

Herečka Adéla Gondíková má z bývalého manželství s Ondřejem Brouskem dceru, a to krásnou Nelu Brouskovou, která brzy oslaví osmnácté narozeniny.

Adélin partner, herec Jiří Langmajer, má z bývalého manželství dvě dcery Julii a Terezu a právě starší dcera Tereza se stala v roce 2018 maminkou syna Timoteje, což dělá z Langmajera dědečka a Gondíkové nevlastní babičku.

Jiří Langmajer a Adéla Gondíková mají vnoučka

"Vždycky, když vidím malé miminko, tak bych ho snědla," svěřila se pro eXtra.cz Adéla s úsměvem, zatímco chvíli hlídala na setkání hvězd muzikálu Slunce, seno, jahody měsíční dceru Vaška Noida Bárty.

"Máme vnoučka, občas k nám jezdí na návštěvu. Přece jen my jsme ještě hodně pracovně zaneprázdnění babička s dědou, takže nemáme tolik času. Ale jsme s nimi ve velmi blízké komunikaci, a když malý přijede, tak s dědou vozí kolečka a pracuje na zahradě, což ho baví. Je to něco jiného než být v Praze. Je to hezké a on je rád," uzavřela herečka Adéla Gondíková, která babičku ani zdaleka nepřipomíná.

Děti si jdou vlastní cestou

"Můj syn je velký herec, takže v rodinné tradici bude pokračovat nejspíš on. Já si zahrála nějaké křoví v Ordinaci v růžové zahradě, když jsem byla malá. Ale pak jsem zjistila, že na to jsem až moc velký trémista. Navíc jsou kolem toho různá úskalí, takže chci být radši anonymní," prozradila před časem pro Super.cz Tereza. "Já k tomu mám od narození odpor," svěřila její sestra Julie. "A já jsem taky hrozně velký trémista, takže spíš ne. Ještě to nějak zjišťuju, ale spíš ne," dodala Nela Brousková.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy