Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Adéla Gondíková dostala ve Tváři posilu: Poznáte bývalého soutěžícího?

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
V neděli se vysílá jedenáctý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Jedná se o semifinále, ze kterého vzejde čtveřice finalistů, kteří budou příští týden bojovat o vítězství.

Velkolepou show si pro diváky připraví i Adéla Gondíková a rozhodně všechny pobaví. Na pódium se ale nepostaví sama, partnera jí bude dělat soutěžící z druhé řady Roman Vojtek. Společně zazpívají notoricky známý hit Hands Up od skupiny Ottawan.

„Ty pohyby máme odkoukané dokonale, takže myslím, že se diváci mají opravdu na co těšit. Dokonce trochu přemýšlíme nad tím, že s vystoupením budeme jezdit po akcích a vybudujeme tím kariéru,“ směje se Adéla Gondíková.

Za proměnou stojí tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou: „Oba dva interpreti strávili u nás v maskérně tři hodiny. Nejvíc dal zabrat výběr a úprava paruky, která v této proměně hraje opravdu hodně důležitou roli.“

Kromě Adély Gondíkové diváci uvidí Martina Dejdara, Ondřeje Rumla, Tatianu Vilhelmovou, Aleše Hámu, Marthu Issovou, Milana Peroutku a Markétu Konvičkovou, kteří se každý týden představují v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a soutěží o finanční výhry pro dobročinné účely.

Související články

Další články