Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Adéla Gondíková a Jiří Langmajer juchali v Africe: Od domorodců se moc nelišili

Jiří Langmajer a Adéla Gondíková vedle sebe stále jen září.
Zdroj: Se souhlasem J. Langmajera
+ Dalších 6 fotografií
Vtipný taneček

Herečka a moderátorka Adéla Gondíková (49) si užila se svým manželem Jiřím Langmajerem (56) v africkém Zanzibaru. A že pořádně. Ačkoliv by se někomu zdálo, že Jiří je ve skutečnosti morous, tak opak je pravdou. Adéla na svém Instagramu sdílela vtipné video, kde známý herec tančí s africkými obyvateli a žádné mračící vrásky na sobě rozhodně nemá. 

Adéla Gondíková a Jiří Langmajer patří k nejoblíbenějším párům českého showbyznysu. A není divu, svým humorem totiž momentálně baví sociální sítě. Manželé si jeli odpočinout daleko od svého domova, konkrétně do Tanzanie. Jak si pobyt v Africe užívají, ukázali v zábavném videu.

Jiří rozhýbal boky i celou restauraci

Kdyby Adéla s Jirkou měli trošku jinou barvu pleti, nikdo by nepoznal, že se jedná o obyvatele české národnosti. Hlavně Jiří Langmajer, který svými pohyby rozhýbal celou zanzibarskou restauraci. Video, jak tančí, sdílela jeho manželka na svém Instagramu. "Prej morous. PS: úplně střízlivej," napsala Adéla ke vtipnému příspěvku.

Adéla tímto komentářem zřejmě chtěla poukázat na to, že Jiří si na své image morouse zakládá. Nicméně její manžel v sobě má i komediální talent, který předvádí nejen ve filmech, ale i na sociálních sítích. Nedávno na svém Instagramu zveřejnil video, kde si u písně Yesterday's Man od kapely Madness do rytmu brnká na tři brady a následně za podivných pohybů krkem à la želva sloní vyplazuje jazyk do všech stran.

"Fotky a videa nikdy nenahradí to, co vidíte na vlastni oči. Jsme rádi, že jsme tam byli. I když vlastně úplnou náhodou. Neplánovaně. My byli spokojení," napsala Adéla, které to s Jiřím očividně klape a skoro by se chtělo říct, že mládnou.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy