Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Adela Banášová o svatební noci: SEX vyměnila za ALKOHOL!

Moc jim to slušelo!
Zdroj: instagram
+ Dalších 13 fotografií
Adela Banášová si svůj svatební den a noc náramně užila. Se svým manžele Viktorem a přáteli slavili do brzkých ranní hodin. Takže klasickou svatební noc vyměnila za alkohol. Ale co by ne, správná svatba má být jednou za život.

Adela Banášová se v pátek v tichosti provdala za svého snoubence a kolegu Viktora Vinczeho. Obřadu se zúčastnilo jen pár nejbližších známých. Oficiálně se měla vdávat až v sobotu v 16:00 hodin.

Všechny přítomné hosty překvapila, když se před oltář dostavila jako již vdaná žena. Tahle drobnost ale nikomu nevadila a svatba proběhla znovu. A nutno říct, že byla velkolepá. Zúčastnila se jí asi stovka hostů včetně rodiny, přátel a hrstky celebrit, se kterými dvojice pracuje. Vše proběhlo v naprosté pohodě.

Adela se vdávala na zámku jako princezna a měla nádherné antické šaty, které ji vyšly na tři tisíce euro. Ženich si na parádu jako typický chlap nepotrpí a oblek jen oprášil ze skříně. Stál asi devadesát euro.

K dokonalé svatbě jim hrála cimbálovka a DJ. Všichni hosté si svatbu náramně pochvalovali. Ovšem svatební noc nebyla tak úplně klasická. Svatebčané se totiž bavili podle serveru Cas.sk až do brzkých ranní hodin.

„Cítíme se jako po každé akci, je to těžké,“ sdělila Adela a manžel Viktor ji doplnil. „Těžké, ale super, perfektní, já se cítím velmi dobře. Bavili jsme se zhruba až do šesté do rána.“ Svěřil se.

Jak se zdá, celá svatba proběhla přesně tak, jak měli novomanželé naplánováno. Tak snad jim to vydrží na věky věků.

Související články

Další články