Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Adela Banášová jako moderátorka Českého lva válí: Dělá si srandu z hloupých Čechů

Co říkáte na Adélu vy?
Zdroj: reprofoto ČT1
+ Dalších 15 fotografií
Moderování Českého lva se po roce ujala nádherná Adela Banášová (37). I přesto, že je naprosto perfektní a vtipná moderátorka, a to na rozdíl od některých svých kolegů, tak se její moderování ve slovenštině setkalo s hodně negativním hodnocením. Reakce Adely na tyhle komentáře na sebe tento rok nenechaly dlouho čekat. Co hloupým Čechům vzkázala?

Adela Banášová platí za nejlepší moderátorku jak v Česku, tak na Slovensku. Někdy se jí dokonce přezdívá Leoš Mareš (41) v kalhotách. Už druhý rok po sobě blonďatá moderátorka uvádí udílení prestižních filmových cen Český lev.

Samozřejmě, že celým večerem provází ve svém rodném slovenském jazyce. To se ale nelíbí některým Čechům, kteří Adelu nejenom na sociálních sítích rozhodně nešetří. Už minulý rok se opřeli do toho, proč by Českého lva měla uvádět Slovenka a ještě slovensky.

Spousta z nich měla uštěpačné poznámky na samotnou moderátorku. Ta jim na oplátku hned v úvodu večera poslala vtipný vzkaz. „Když se občas bavím s mladými lidmi, a když mluvím slovensky, tak mi odpovídají, že mi nerozumí. Tak jsem vám všem přišla ten jazyk zase připomenout,“ zavtipkovala.

Adela je bezkonkurenční moderátorka a události, jako je Český lev, dodává šmrnc a glanc.

Související články

Další články